Betlejemska Nowina (Digipack) (nw)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
38,00 zł 44,99 zł Oszczędzasz 6,99 zł
Płyta projektu Tabasco Club zawierająca autorskie pieśni Bożonarodzeniowe. Jedenaście z nich to pastorałki z tekstami wprowadzającymi słuchacza w stan głębokiej refleksji, uświadamiających, że czas świąt to nie tylko wrażenia spowodowane wystrojem, lecz moment, w którym sam Bóg przychodzi na ziemię po to, byśmy stali się lepsi i umieli dokonywać właściwych wyborów. Jest to moment poznawania prawdy o Bogu i zastanowieniem się nad celem naszej pielgrzymki na ziemi. Pieśń dwunasta to zapowiedź tego, co ma nastąpić w związku z narodzinami Chrystusa, mówiącego o wewnętrznych przekonaniach człowieka dojrzałego, wychodzącego po za ramy Świąt Bożego Narodzenia. Jest to pieśń, która, dając pozostałym utworom podstawę świąteczną, nie jest pastorałką i może być śpiewana przez cały rok. Utwory te charakteryzuje duża różnorodność melodii i bogate aranżacje z udziałem wielu znakomitych muzyków, takich jak: Jan Trebunia z zespołu "Trebunie Tutki", Eidis La Rosa - muzyk z Kuby (obecnie mieszkający w Austrii i współpracujący z zespołem Karima Martusewicza - Karimski Club), trębacz Eugeniu Didic (muzyk zespołu Haydamaky współpracujący z zespołem Voo Voo i Karimem Martusewiczem)oraz Karim Martusewicz (jako dobry duch tego projektu) i Adam Nowak (wokalista zespołu Raz Dwa Trzy i właściciel studia nagraniowego). Zespół stanowi grupa przyjaciół , których wspólnie i rodzinnie wieloletnia przeżywanie czasu świąt Bożego Narodzenia przyczyniła się do powstania tej płyty. Wieloletnia przyjaźń z zespołem Raz Dwa Trzy i wspólne zaangażowanie w działania muzyczne spowodowały rodzinny udział części muzyków tej formacji w projekcie Tabasco Club. Trzeba zaznaczyć, że znaczna część tego przedsięwzięcia oparta jest na pomysłach Mirka Kowalika, basisty związanego z zespołem Raz Dwa Trzy.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Betlejemska Nowina (Digipack) (nw)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Dzień nowy
2. Gdyby świat
3. Biegnie czas
4. Jak bogu nie ufać
5. W stajence małej
6. Biegnij bracie
7. Pastuszkowie mali
8. Przypowieść
9. Stajenki Próg
10. Gdy nie ma początku
11. Betlejemska nowina
12. Pierwsza gwiazda