Opinie o Nas

Chłopiec, kret, lis i koń

 • -17%
 • Zapowiedź
 • Kategorie: Książki / komiksy / obyczajowe
 • Typ okładki: okładka twarda
 • Wydawca: Albatros
 • Wymiary: 16.5x21.5
 • EAN: 9788381257787
 • Ilość stron: 128
 • Data wydania: 2019-11-13
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępny od:

30,50 zł 36,90 zł Oszczędzasz 6,40 zł
"Daleka droga przed nami", westchnął chłopiec.

"Tak, ale pomyśl, jak daleko zaszliśmy", powiedział koń.Profil na Instagramie, na którym Charlie Mackesy publikuje rysunki z czterema uroczymi postaciami, zdobył popularność na całym świecie. Chłopiec, kret, lis i koń przypominają nam, co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierkę nadziei w naszych niepewnych czasach.Rozmowy bohaterów tej książki, ujęte w graficzną formę rysunków, na których pojawia się tekst, udostępniano w sieci tysiące razy, odtwarzano na zajęciach plastycznych w szkołach, tatuowano na ciałach. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków, bawiły dzieci, pocieszały smutnych i samotnych, dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.Wkroczcie śmiało w świat, który wykreował dla was Charlie Mackesy. Poznajcie historię czterech niezwykłych przyjaciół i przygotujcie się na najbardziej wzruszającą i uniwersalną lekcję życia!

Tomik zawiera ilustracje, które już znacie i sporo nowych, które sprawią, że pokochacie chłopca, kreta, lisa i konia jeszcze bardziej.Mam nadzieję, że ta książka pomoże wam kierować się w życiu odwagą i szczerością, bardziej kochać siebie i innych.

Charlie Mackesy


Wśród fanów twórczości Charliego są: Julia Roberts, Miranda Hart, Bear Grylls, Richard Curtis and Elizabeth Gilbert.Choć muszę żyć na tym świecie, marzę aby znaleźć się w krainie, którą wykreował Charlie Mackesy – świecie nieskończonej dobroci, mądrości, wzajemnej opieki i wrażliwości; prawdziwej miłości między prawdziwymi przyjaciółmi. Mam nadzieję i modlę się, by nasz świat kiedyś choć trochę go przypominał. Mackesy pokazuje, że to możliwe.

Elizabeth GilbertTo wspaniałe dzieło sztuki! Te rysunki są niczym okno, które pozwala zajrzeć w głąb ludzkiego serca.

Richard Curtis, reżyser filmów „Cztery wesela i pogrzeb” i „To właśnie miłość”Świat po prostu potrzebuje teraz prac Charliego.

Miranda Hart – angielska aktorka, komik i scenarzystkaMiłość, dobroć i przyjaźń – ta książka przemawia językiem uniwersalnych wartości.

Bear Grylls

Więcej informacji
Data wydania 13 lis 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chłopiec, kret, lis i koń