Ciche

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 38,50 zł
Karolina Stanisławczyk, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, znana z hitu „Cliché” prezentuje swój pierwszy album na którym znalazły się produkcje m.in. Don Juana, Under Sea Level, Urbaniaque`a. Zróżnicowany stylistycznie album odsyła do brzmień tanecznych zarówno pokolenia młodszych jak i starszych słuchaczy. Gościnnie Karolinę wspierają Panowie: Michał Szczygieł, Skip & Gverilla.

Karolina Stanisławczyk – ur. 30.05.2000 – wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną biorąc udział w wielu konkursach wokalnych, kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy, przeglądach piosenek. W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na płycie Miyo „Wyliczanka” i „Zapomnieć”.

Podczas pracy nad piosenką Urban - raper na co dzień związany z wytwórnią Hypsteria Records, zaproponował w studio u Miyo, gościnny udział w jego piosence, co skutkowało po niedługim czasie podpisaniem przez Karolinę kontraktu z tą samą wytwórnią. W między czasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghaniego. 12 czerwca 2020 w Radio Eska miała premierę piosenka „Malibu” sygnowana znakiem producenckim Don Juan, a 25 września 2020 roku „V.I.B.E.”, z gościnnym udziałem Michała Szczygła.

W miedzy czasie powstają także dwa covery – „Cry me a River” – Justina Timberlake`a oraz „Zaopiekuj się mną” - grupy Rezerwat z gościnnym udziałem Bartka Klęby, finalisty Voice Kids z 2018 roku. Karolina wspiera także innych wykonawców, udzielając się np. w chórkach u Białas, Muniek Staszczyk & Kuba Więcek, Sir Mich – „Do Ciebie mówię”.

W październiku 2020 ma miejsce premiera wspólnego singla Karoliny i Urban pt „Linia” produkcji Miyo (Jonatan Chmielewski). W styczniu 2021 cała Polska zaczyna śpiewać i tańczyć do przebojowych „Cliché”. Live Session nagrany w marcu 2021 pokazuje inna bardziej akustyczną Karolinę Stanisławczyk, pokazuje także jej szerokie możliwości głosowe.

Premierę płyty promuje przebojowy „Atrament”. Karolina na co dzień inspiruje się muzyką lat 80 tych i 90 tych, synth -popem, muzyką alternatywną, grunge, dobrze czuje się w R`n`B. Rok 2021 to na pewno rok wypełniony piosenkami Karoliny Stanisławczyk. Polecamy!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Ciche
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.