Gradient (Digipack) (Edycja specjalna z autografem + bonus)

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
28,99 zł 39,99 zł Oszczędzasz 11,00 zł
Edycja specjalna dostępna tylko w www.swiatksiazki.pl

Płyta z autografem, oraz bonusowym krążkiem "Ciepło" zawierającym 6 piosenek, zarejestrowanych podczas trasy koncertowej Ciepło Tour.


GRADIENT to trzeci studyjny album duetu XXANAXX tworzonego Klaudię Szafrańską i Atari Wu.
Grupa pokusiła się o stworzenie krążka, który wyłamuje się z założeń sztampowych produkcji. XXANAXX nie stoi w miejscu, a poprzez ciągłe poszukiwanie, ciekawość oraz twórczą bezkompromisowość zabiera słuchacza w drogę ku nowym rewirom ich muzycznych działań. Jedno pozostaje niezmienne: nowy album z pewnością odzwierciedla to, co dla XXANAXX najbardziej charakterystyczne - mięsiste, przestrzenne brzmienia dopełnione wyjątkowo zmysłowym wokalem. Nowym otwarciem w historii zespołu jest to, że aż trzynaście z czternastu utworów powstało w języku polskim.

„Gradient” to album koncepcyjny. Jak mówi Atari Wu: "Płyta składa się z dwóch części, które niczym tytułowy gradient wzajemnie się przenikają. Zarówno ja jak i Klaudia kochamy muzykę klubową ale równie bliskie są nam czarne brzmienia. Dlatego "Gradient I" to album oscylujący wokół gatunków takich jak r'n'b czy neo-soul, „Gradient II” to część płyty z klubową elektroniką. Oddajemy w ręce słuchaczy kolejny kawałek nas, tym razem w wersji podwójnego albumu”.
Klaudia Szafrańska o Gradient - Nasza najnowsza płyta, to połączenie dwóch światów, w których poruszamy się oboje od dawien dawna. Chcieliśmy połączyć wszystkie nasze pragnienia muzyczne w jedną spójną całość. Dzięki tej płycie, przekonaliśmy się, że praca przy tworzeniu muzyki, właśnie w duecie, daje nam największą satysfakcje i możliwość rozwoju. Każdy z nas włożył kawał serca w najnowsze kompozycje. Czujemy, że jest to płyta, którą tworzyliśmy w pełni świadomi, wiedzieliśmy, jak ma brzmieć. Bardzo się cieszymy, że nasi słuchacze, będą mogli razem z nami przeżywać historię Gradientu, oraz mamy nadzieję, że owa historia zapisze się w ich pamięci na dłużej.

„Gradient” zawiera single: „Ciepło”, „Bardzo bardzo”, „Mniej” feat. RAS oraz „Kły” feat. Quebonafide.


Ilość egzemplarzy limitowana.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Gradient (Digipack) (Edycja specjalna z autografem + bonus)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Styropian
2. Bliżej
3. Nie Wrócisz
4. Niestrawny
5. Na Chwilę
6. Pył
7. Surferzy
1. mniej feat. ras
2. Bardzo Bardzo
3. Leftover
4. Ciepło
5. Miliony Planet
6. kły feat. quebonafide
7. Gradient
1. Garden
2. Story
3. Disappear
4. Give U
5. Meltdown
6. Blakk Blood