Gramatyka kontrastywna. Wprowadzenie do niemiecko-polskiej gramatyki kontrastywnej

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,00 zł 52,00 zł Oszczędzasz 9,00 zł
Inspiracją dla tego podręcznika były wykłady z gramatyki kontrastywnej prowadzone od lat przez prof. Norberta Morcińca dla studentów germanistyki.

Opracowanie może być pomocą naukową towarzyszącą zajęciom dydaktycznym z tego przedmiotu, mogą także po nie sięgnąć nauczyciele i autorzy podręczników do nauki języka niemieckiego zainteresowani różnicami językowymi i wynikającymi z nich konsekwencjami dla nauki języka.

W książce omówiono przedmiot gramatyki kontrastywnej, jej cele badawcze i metody opisowe. Zasadniczą część publikacji stanowią wybrane zagadnienia niemiecko-polskich kontrastów w zakresie fonologii, morfologii, składni i słownictwa, a także różnice w zakresie językowego obrazu świata. Szczególną uwagę zwrócono na zagadnienia interferencji językowej i możliwości prognozowania błędów, jakie powstać mogą w procesie nauczania języka niemieckiego.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Gramatyka kontrastywna. Wprowadzenie do niemiecko-polskiej gramatyki kontrastywnej
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.