
Opis
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Król, który zakazał ciemności – Opowieść o władzy i równowadze
„Król, który zakazał ciemności” to fascynująca opowieść autorstwa Emily Haworth-Booth, która zabiera młodych czytelników w podróż do świata, gdzie strach przed ciemnością prowadzi do niezwykłych decyzji. Książka ukazuje, jak ważne jest zrozumienie i akceptacja zarówno światła, jak i ciemności w naszym życiu.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku 3-5 lat
- Rodzice poszukujący wartościowych opowieści dla swoich pociech
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy chcą wprowadzić tematykę emocji i strachu w zajęciach
- Miłośnicy literatury dziecięcej, którzy cenią sobie piękne ilustracje i głębokie przesłanie
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Możliwość rozmowy z dzieckiem o strachu i emocjach związanych z ciemnością
- Przykład, jak władza i decyzje mogą wpływać na życie innych
- Wzbogacenie wyobraźni dziecka poprzez piękną narrację i ilustracje
- Przesłanie o równowadze między światłem a ciemnością, które jest istotne w życiu każdego człowieka
Kluczowe tematy i obszary
- Strach przed ciemnością
- Władza i odpowiedzialność
- Równowaga między światłem a ciemnością
- Rewolucja i zmiana społeczna
O Autorze
Emily Haworth-Booth to utalentowana autorka i ilustratorka, która w swoich książkach łączy piękne ilustracje z głębokimi przesłaniami. Jej prace są cenione za umiejętność poruszania trudnych tematów w sposób przystępny dla dzieci.
O Wydawcy
Wydawnictwo Bonobo specjalizuje się w literaturze dziecięcej, oferując książki, które rozwijają wyobraźnię i uczą wartości. Dzięki starannie dobranym tytułom, Bonobo wspiera rozwój młodych czytelników, dostarczając im nie tylko rozrywki, ale i wiedzy.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wydawnictwo RM sp. z o.o.
Mińska 25
03-808 Warszawa
handlowy@rm.com.pl
22 870 60 46
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:20,00 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 24,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5








