Live at Terminal 5 (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,00 zł Oszczędzasz 3,50 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

"Olof nudzę się. Dlaczego współpraca z tobą jest taka nudna?" – powiedziała Karin. Był początek 2010 r. kiedy duet The Knife siedział w studiu i dywagował nad tym czy nagrać wspólnie nowy album, czy nie.

"Nie wiem dlaczego tak się nudzisz, ale ja też tak się czuję na myśl o pracy z tobą. Wygląda to tak jak byśmy codziennie chodzili do biura i robili w kółko te same rzeczy".

"Dokładnie. Muzyka jest bez sensu. Potrzebujemy odnaleźć jakiś większe znaczenie w tym co robimy, aby móc kontynuować" – powiedziała Karin.

Ta konwersacja stała się pretekstem do powstania "Shaking the Habitual: Live at Terminal 5". Po siedmiu latach występów na scenie jako duet, zespół The Knife przekształcił się w 11-osobową trupę taneczną.

"W trakcie powstawania "Shaking the Habitual" zdaliśmy sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zakwestionować koncept The Knife w szerszym jego znaczeniu. Musieliśmy odnaleźć nową drogę, aby móc robić to co chcemy i być tym czym chcemy być. Doceniając to, co udało nam się do tej pory osiągnąć w sensie komercyjnym, jednocześnie poszukując odmiany. Rozmowy o poszukiwaniu głębszego sensu oraz potrzebie odczuwania radości z pracy zaczęły pojawiać się dość regularnie i dotyczyły naszych występów na żywo" - mówi Olof.

Kuratorka i przyjaciółka zespołu, Kim Einarsson, zasugerowała pewnego dnia "żeby zamiast powtarzać w kółko stereotypowe granie muzyki elektronicznej – w postaci dwóch osób stojących za laptopem – zacząć tańczyć na scenie w trakcie występów". W taki sposób narodziła się koncepcja trasy "Shaking the Habitual" z Einarsson odpowiedzialną za oprawę taneczną i Anną Efraimsson w roli koordynatorki kreatywnej całego projektu. Zespół zaprosił również do współpracy designerkę Bella Runę, która zaprojektowała specjalne instrumenty, które miały być wizualnym odzwierciedleniem muzyki. Pod koniec trasy, na jesieni 2014 r., do grupy dołączyła fotografka Alexa Vachon, która za pomocą swojego obiektywu uwieczniła najważniejsze momenty tej niezwykłej podróży.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Live at Terminal 5 (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Wrap Your Arms Around Me (Shaken-Up Live Version)
2. Raging Lung (Shaken-Up Live Version)
3. We Share Our Mothers’ Health (Shaken-Up Live Version)
4. Bird (Shaken-Up Live Version)
5. Without You My Life Would Be Boring (Shaken-Up Live Version)
6. A Tooth For an Eye (Shaken-Up Live Version)
7. One Hit (Shaken-Up Live Version)
8. Full of Fire (Shaken-Up Live Version)
9. Collective Body Possum (Shaken-Up Live Version)
10. Ready To Lose (Shaken-Up Live Version)
11. Pass This On (Shaken-Up Live Version)
12. Stay Out Here (Shaken-Up Live Version)
13. Silent Shout (Shaken-Up Live Version)