Moje kochanie

  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
26,00 zł 28,00 zł Oszczędzasz 2,00 zł

Pierwsza płyta Katarzyny Grocholi!

Już w Walentynki będziemy mogli usłyszeć płytę muzyczną autorstwa młodego małżeństwa, pisarki Katarzyny Grocholi i Stanisława Bartosika, znanego szerszej publiczności ze współpracy z kabaretem Tey. „Moje Kochanie” opowiada o wielkiej miłości. Nie mogło być inaczej. W końcu teksty do niej napisała sama Katarzyna Grochola, a muzykę skomponował jej mąż, Stanisław Bartosik, ceniony kompozytor i puzonista. Na płycie znajduje się 11 utworów. W ostatnim, instrumentalnym, wybrzmiewa piękna, harmonijna sonata smyczkowa. Utwór jest prezentem dla samej pisarki od córki Stanisława Bartosika, skrzypaczki Darii Pujanek.

„Moje kochanie” stanowi uzupełnienie książki Katarzyny Grocholi „Zjadacz czerni 8”. Zarówno książka, jak i płyta to opowieść o miłości, która nie jest jednowymiarowa, określona, ograniczająca. Jest najważniejszą szansą na człowieczeństwo. Daje nadzieję i nadaje życiu sens. Choć Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są młodym małżeństwem, na płycie „Moje Kochanie” opowiadają o dojrzałej miłości. Miłości, która wypełnia nasz sens istnienia. „Moje Kochanie” jest prezentem od pisarki dla męża z okazji jego urodzin. Jak sama Grochola przyznaje: „Stasiu nagrywał dla mnie tę płytę przez półtora roku. Niebawem ma urodziny, to taki mój prezent dla niego. Jedni kupują sobie torebki, a ja postanowiłam napisać teksty piosenek i wydać jego płytę. W podziękowaniu za miłość.”

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Moje kochanie
Twoja ocena
Ocena ogólna