Pakiet: Poznajemy zagadki

 • Autor: praca zbiorowa
 • Kategorie: Książki / dla młodzieży
 • Typ okładki: twarda okładka
 • Wydawca: Demart
 • Wymiary: 21 x 29 cm
 • EAN: 9788374272643
 • Ilość stron: 846
 • Data wydania: 2022-11-15
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena sugerowana przez wydawcę: 149,90 zł
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 123,00 zł

Pakiet Poznajemy zawiera trzy książki z zagadkami: Zagadki o Polsce, Zagadki o świecie i Wielką księgę zagadek.

Intryguje sprytnie postawionymi pytaniami. W odpowiedziach są informacje, które zaskoczą dorosłych – jeśli nie dotyczą ich sfery zawodowej lub hobby. Po prostu wiadomości obejmują najnowsze badania, ciekawostki z tak różnych dziedzin, że każdy nie tylko dziecko czy młodzież znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań. Te informacje przygotowali specjaliści – są udokumentowane i sprawdzone! Jest to bardzo istotne w czasach obniżającej loty kultury masowej, zalewu tandety, wszechobecnej komercji i rozpowszechniania fake newsów w Internecie i w mediach społecznościowych. Większość zagadek jest zilustrowana mapami, rycinami i fotografiami – bardzo starannie wyselekcjonowanymi!

Miłośnicy wiedzy o Polsce znajdą w książkach nie tylko informacje krajoznawcze, ale też historyczne, przyrodnicze oraz dotyczące wybitnych polskich sportowców, artystów i naukowców oraz ich osiągnięć. Z kolei wiedza o świecie podzielona jest na dziedziny naukowe i obejmuje zarówno dyscypliny ścisłe: fizykę i chemię, jak i przyrodnicze: biologię i geografię oraz humanistyczne: historię, sztukę, kulturę. A Wielka Księga Zagadek pokazuje obecność nauki w naszym codziennym życiu. To są po prostu fascynujące lektury!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Pakiet: Poznajemy zagadki
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.