
Opis
Chałytka ma cztery najlepsze przyjaciółki i dwóch najlepszych kolegów. Ma też rodziców (tych znacie z książki „Rodzice. Instrukcja obsługi dla dzieci”), mnóstwo pomysłów na wpadanie w tarapaty (niechcący!) i jeszcze więcej na wygrzebywanie się z nich. Ucieczka ze świetlicy, zgubienie Sławy (i przy okazji Kazika), pożar w klasie (niechcący!) – to tylko niektóre z przykrych wydarzeń, do których dochodzi, cóż… zupełnie niechcący.
„Nie wiem, czy wy też miewacie problemy ze swoimi przyjaciółmi, ale może przyda wam się kilka moich obserwacji i porad. Nazwałam te porady instrukcją obsługi, bo w końcu instrukcja obsługi to są wskazówki, jak korzystać z pewnych rzeczy, żeby one działały, nie psuły się i nie robiły nam krzywdy. Na przykład przy niektórych zabawkach pojawia się informacja: nie nadaje się do spożycia. I takie rzeczy warto wiedzieć”.
Przyjaciele. Instrukcja obsługi – Twoja mapa po przyjaźniach
„Przyjaciele. Instrukcja obsługi” to pełna humoru i ciepła książka autorstwa Agnieszki Elbanowskiej, która w przystępny sposób przedstawia zawirowania w relacjach przyjacielskich. Dzięki niej młodzi czytelnicy odkryją, jak radzić sobie z trudnościami, które mogą pojawić się w przyjaźniach, a także jak czerpać radość z tych wyjątkowych więzi.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku szkolnym, które uczą się nawiązywać i utrzymywać przyjaźnie
- Rodzice, którzy chcą wspierać swoje dzieci w relacjach z rówieśnikami
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy poszukują materiałów do pracy z dziećmi
- Wszyscy, którzy pragną zrozumieć dynamikę przyjaźni w młodym wieku
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Praktyczne porady dotyczące radzenia sobie z problemami w przyjaźniach
- Humorystyczne spojrzenie na codzienne sytuacje związane z relacjami
- Inspirację do refleksji nad własnymi przyjaźniami i ich znaczeniem
- Umiejętność rozwiązywania konfliktów i budowania trwałych więzi
Kluczowe tematy i obszary
- Relacje przyjacielskie i ich dynamika
- Radzenie sobie z trudnościami i konfliktami
- Humor i lekkość w podejściu do problemów
- Wartość przyjaźni w życiu dziecka
O Autorze
Agnieszka Elbanowska to doświadczona autorka książek dla dzieci, która z pasją pisze o relacjach międzyludzkich. Jej twórczość charakteryzuje się humorem oraz zrozumieniem dla dziecięcej psychiki, co sprawia, że jej książki są chętnie czytane przez młodych odbiorców.
O Wydawcy
Mamania to wydawnictwo specjalizujące się w literaturze dziecięcej, które stawia na jakość i wartościowe treści. Dzięki starannie dobranym publikacjom, Mamania wspiera rozwój dzieci i ich rodziców, oferując książki, które bawią, uczą i inspirują.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Grupa Wydawnicza Relacja sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 4/5
00-590 Warszawa
biuro@relacja.net
+48504840142
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:30,61 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 49,90 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+








