Reprise - Remixes

  • -20%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
47,99 zł 59,99 zł Oszczędzasz 12,00 zł
W maju 2021 roku Moby, pionier EDM, wydał swój pierwszy album dla wytwórni Deutsche Grammophon zatytułowany "Reprise". Ta kolekcja nowych akustycznych i orkiestrowych aranżacji osobiście wybrana przez artystę z całego dorobku 30-letniej kariery, odniosła światowy sukces i szerokie uznanie krytyków. Rok póżniej, Moby i inni czołowi artyści stworzyli na nowo niektóre z tych utworów tworząc "Reprise – Remixes".

Na trackliście zajdziemy takie nazwiska jak Biscits, Max Cooper, Efdemina, Anfisy Letyago, Mathame, Planningtorock i Topic oraz Felsmann + Tiley, Peter Gregson i Christian Löffler. Album zawiera także cztery remiksy autorstwa samego Moby'ego.

Album rozpoczyna się od utworu pochodzącego z Tallina angielskiego muzyka elektronicznego Planningtorocka coverem z krążka Reprise - „Heroes” Davida Bowiego. Odpowiedzi na muzykę Moby'ego można usłyszeć min. w bardzo różnych wersjach „Porcelain” stworzonych przez niemieckiego producenta, artystę wizualnego i muzyka Christiana Löfflera, paryskiego producenta techno/house Bambounou oraz niemieckiego DJ-a, producenta i muzyka Efdemina .

W pamięć zapadają reinterpretacje utworuów „Extreme Ways” duetu kompozytorów Felsmann + Tiley; czy nowe wersje remixów w wykonaniu producenta, kompozytora i wiolonczelisty Petera Gregsona. Moby zremiksował osobiście słynne „Natural Blues”, a także „The Great Escape”, „We Are All Made of Stars” i kultowe „Go”.

To właśnie wraz z utworem „Go” Moby trafił do głównego nurtu muzyki w 1991 roku. Zremiksowany kawałek zawierał sample utworu „Laura Palmer's Theme” Angelo Badalamentiego z kultowego serialu Twin Peaks. Singiel trafił na 10. miejsce w Wielkiej Brytanii i z miejsca stał się klasykiem. Muzyka Mobiego od tego czasu przyciągała masową publiczność na całym świecie dzięki albumom takim jak Play (1999), 18 (2002) i Hotel (2005) i wygenerowała sprzedaż ponad 20 milionów albumów na świecie. Zdeklarowany weganin i orędownik praw zwierząt i pomocy humanitarnej, Moby jest także autorem czterech książek oraz współautorem filmu dokumentalnego z 2021 r. Moby Doc.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Reprise - Remixes
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Heroes – planningtorock Remix
2. Porcelain – Christian Löffler Remix
3. Go (Moby’s Trophy Remix)
4. Porcelain – Bambounou Remix
5. Go – Ansifa Letyago Remix
6. Why Does My Heart Feel So Bad – Biscits Remix
7. Natural Blues – Topic Remix
8. Lift Me Up – Mathame Remix
9. We Are All Made of Stars (Moby’s Ac@n Remix)
10. Porcelain – Efdemin Remix
11. Porcelain – Efdemin Dub
12. Natural Blues (Moby’s West Side Highway Remix)
13. Extreme Ways – Felsmann + Tiley Reinterpretation
14. Natural Blues – Max Cooper Remix
15. The Great Escape (Moby’s Observatory Remix)
16. Extreme Ways – Peter Gregson Remix