Superhero

 

Dostępność:

Wysyłamy w 14 dni

Wysyłamy w 14 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
43,00 zł 52,40 zł Oszczędzasz 9,40 zł

Robert Zaręba zaprosił do współpracy wszystkich tych, którzy mieli ochotę zaprezentować się w zaproponowanym pomyśle, dzięki czemu otrzymaliśmy mieszankę, w której znalazło się miejsce i dla doskonale już znanych czytelnikom SK Zygmunta Similaka, Nikodema Cabały czy Tomka Kleszcza i dla osób, które pojawiają się rzadziej czy wręcz po raz pierwszy. Wystarczy jako przykład podać tu Rafała Szłapę czy Dariusza Kuklę. Zresztą nie są to nazwiska wymienione przypadkowo, gdyż w moim przekonaniu to właśnie Rafał i Dariusz są najmocniejszymi punktami tego zbioru.


Rafał Szłapa występuje w albumie nawet dwukrotnie. Pierwszy raz przy napisanej wspólnie z Adamem Święckim opowieści Pan Bazyli. Historii mrocznej wizualnie, w której epizod odgrywa Bler.


 


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Superhero
Twoja ocena
Ocena ogólna