Opinie o Nas

Świąteczny dyżur

  • -36%
  • Bestseller

Dostępność:

22,51 zł 34,99 zł Oszczędzasz 12,48 zł
Idą święta, gęsi przybierają na wadze, ale prawie półtora miliona lekarzy i pielęgniarek zatrudnionych przez NHS będzie musiało stawić się w pracy także
w Boże Narodzenie. W tej książce (doskonałym prezencie dla wszystkich, którym zdarzyło się przekroczyć próg szpitala) Adam Kay wraca do swoich dzienników i dzieli się z czytelnikami komicznymi, a czasem poruszającymi historiami, które rozegrały się za błękitną kotarą w okresie świąt.


Świąteczny dyżur jest listem miłosnym do wszystkich tych, którzy spędzają ten najpiękniejszy czas w roku na pierwszej linii frontu publicznej służby zdrowia, wyciągając zaklinowane bobasy i bombki z różnych otworów ciała pacjentek.


Zabawne, wzruszające i wciągające opowieści z życia młodego lekarza, które rozgrywają się w najtrudniejszym dla personelu medycznego okresie w roku.
Dzięki tym dwudziestu pięciu świątecznym studiom przypadku – intrygującym, szokującym, niezwykłym – brytyjska opinia publiczna będzie mogła w końcu
docenić niezauważane zazwyczaj poświęcenie herosów z NHS.


A co o tym wszystkim sądzi sam Adam Kay? „Dokonawszy prawdopodobnie nieodwracalnego uszczerbku na nieskazitelnym wizerunku ekskluzywnego wydawnictwa, postrzegałem jako wyzwanie napisanie czegoś, co byłoby jeszcze bardziej trywialne i niesmaczne.


Myślę, że udało mi się to osiągnąć w mojej najnowszej książce – swego rodzaju medycznym kalendarzu adwentowym epatującym makabrą”.

Więcej informacji
Data wydania 30 paź 2019
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Świąteczny dyżur