The Dissent Of Man

  • -73%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
18,90 zł 70,50 zł Oszczędzasz 51,60 zł
Piętnasty studyjny album zespołu, który trzy dekady temu odegrał znaczącą rolę w kształtowaniu się sceny punkrockowej w Los Angeles. Brett Gurewitz i Greg Graffin - autorzy całego repertuaru na "The Dissent Of Man" - przyznają skromnie, że ostatnie dwie płyty Bad Religion miały raczej charakter konserwatywny, to znaczy - poruszały się po dobrze znanym wszystkim fanom zespołu terytorium. Tym razem jest inaczej. Nowy album - ich zdaniem - to nowy rozdział w karierze Bad Religion: dokładnie taki, jakim w przeszłości były ich klasyczne dziś płyty "Recipe" i "Stranger Than Fiction", definiujące punk rock z Zachodniego Wybrzeża. . Pod okiem producenta Joe Barrosi'ego (Queens Of The Stone Age, Tool) w rzeczy samej powstał album bardziej zróżnicowany, na jakim odżył duch muzycznej przygody, będący przez lata znakiem znakiem rozpoznawczym Bad Religion. Obok natychmiast rozpoznawalnych dla fanów punkrockowych hymnów ("The Day The Earth Stood Stalled"), znalazły się tu utwory bliższe stylistyce klasycznego rocka ("Cyanide") oraz wyraźnie adresowane do szerszej publiczności przebojowe kawałki, po które z pewnością chętnie sięgną radiowi didżeje ("The Devil In Stitches"). (Sonic)

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Dissent Of Man
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. The Day That The Earth Stalled
2. Only Rain
3. The Resist Stance
4. Won't Somebody
5. The Devil In Stitches
6. Pride And The Pallor
7. Wrong Way Kids
8. Meeting Of The Minds
9. Someone To Believe
10. Avalon
11. Cyanide
12. Turn Your Back On Me
13. Ad Hominem
14. Where The Fun Is
15. I Won't Say Anything