The Possession

  • -9%
 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
The gripping, chilling thriller that will keep you up late into the night . . . Perfect for readers of Stephen King and Michael Crichton.

Nolan Moore and his team of explorers arrive in the remote town of Birchlake, California to investigate the uncanny stone walls that snake the town, built by an unknown hand.

Their arrival is met with suspicion by the townspeople. And when Nolan learns that a teenage girl has recently disappeared without a trace, it becomes clear there is a link between the missing girl and the secret of the stone walls.

But as Nolan and his team are drawn into the search, a thick fog descends on the town. Soon events take a dark turn, and the line between reality and imagination begins to blur, leaving Nolan and his team questioning their own sanity . . .

The Possession is a brilliantly unsettling, chilling thriller about a small town with a terrifying secret - with all of the horror of Stephen King and the vision of Michael Crichton.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Possession
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.