The Wretched; The Ruinous

  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 64,50 zł

Unearth od 25 lat stoi na straży amerykańskiego metalcore'u, w którym muzycy dają też upust zamiłowaniu do takich gatunków jak death metal, hardcore i thrash metal. Zespół Unearth powraca z ósmym albumem "The Wretched; The Ruinous" pełnym intensywnej, agresywnej muzyki z zabójczymi wręcz strukturami oraz kilkoma innowacjami w brzmieniu zespołu. "The Wretched; The Ruinous" to najbardziej dynamiczna płyta w historii grupy, rozpoczynająca się zjadliwym utworem tytułowym, który przechodzi w wybuchowy "Cremation of the Living", po czym następuje ponury "Mother Betrayal". Album kończy pełen przemocy "Theaters of War".

"The Wretched; The Ruinous" to pierwsze wydawnictwo Unearth nagrane bez gitarzysty, Kena Susi. Lirycznie utwory poruszają się po tematach degradacji środowiska, niszczycielskiej siły człowieka i punktu zwrotnego, w którym znajduje się Matka Natura. "Musiałem poświęcić cały album temu, co dzieje się obok nas. Jest to zbiór opowieści o tym, co jest i co ma nadejść, jeśli nie drastycznie nie zmienimy naszych nawyków w tym, jak traktujemy nasz dom." - tłumaczy wokalista i autor tekstów, Trevor Phipps. - "Sami do tego doprowadziliśmy i za wolno zareagowaliśmy na to, co się dzieje. Ekstremalne warunki pogodowe, susze, głód, choroby, erozja ziemi, wojny kulturowe, wojny domowe, wojny o zasoby naturalne i wysiedlenia miliardów ludzi, to cała obecna rzeczywistość. To nie jest problem przyszłości; to problem teraz i chcę o tym mówić. Jako gatunek bardzo szybko zmieniamy nasz niegdysiejszy Eden w piekło ".

Unearth wywołuje burzę i nie zamierza szybko jej uspokoić.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: The Wretched; The Ruinous
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. The Wretched; The Ruinous
2. Cremation of the Living
3. Eradicator
4. Mother Betrayal
5. Invictus
6. Call of Existence
7. Dawn of the Militant
8. Aniara
9. Into the Abyss
10. Broken Arrow
11. Theaters of War