There's Someone Inside Your House

  • -9%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,50 zł 48,90 zł Oszczędzasz 4,40 zł
There's Someone Inside Your House by Stephanie Perkins will have you swooning with fear and romance, and is the perfect page-turner for fans of Scream Queens and I Know What You Did Last Summer. There's Someone Inside Your House is soon to be a Netflix feature in 2021.

Over a year after her parents sent her away from Hawaii to live with her grandmother in landlocked Nebraska, Makani Young is still adjusting to her new life. She's made a small group of close friends and even flirted with romance, but her past in Hawaii is still hard to forget.

And then . . . one by one the students of her new high school begin to die in a series of gruesome murders. Makani doesn't know who's next on the list. Between this, and a secret scorching relationship with the school weirdo, this school year may turn out to be one to die for . . . literally.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: There's Someone Inside Your House
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.