Tomorrow Is Beautiful

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
73,00 zł 80,90 zł Oszczędzasz 7,90 zł
Perfect for fans of Sally Rooney's Beautiful World, Where Are You?

Sometimes it's hard to find the right words. This poetry anthology provides the antidote, offering calm, hope and peace to all.

Focusing on positivity, this is the perfect collection to dip into whenever you need a boost. Containing a selection of classic poems from Langston Hughes, Walt Whitman, Emily Dickinson and Christina Rossetti, as well as contemporary poems chosen by Sarah Crossan - the go-to verse novelist in the UK - this beautiful book will lift your spirits time and time again. An essential read and the perfect gift for anyone in need of comfort, joy and hope.

For fans of The Poetry Pharmacy and Poems to Live Your Life By


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Tomorrow Is Beautiful
Twoja ocena
Ocena ogólna