Travesia (2 Vinyl)

  • nowość
 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 187,50 zł
Milan Records zaprasza do wysłuchania albumu "Travesía" zawierającego dzieła kompozytora, producenta i artysty Ryuichi Sakamoto. Kuratorem jest pięciokrotny zdobywca Oscara Alejandro González Inárritu, który współpracował z Sakamoto przy wielokrotnie nagrodzonym filmie The Revenant (Zjawa).

"Travesía" ( hiszp. "podróż" ) jest wynikiem sześciomiesięcznej pracy Inárritu, który wysłuchał ponad tysiąca utworów Sakamoto, aby ostatecznie wybrać 20 z nich. Skupiając się przede wszystkim na solowej twórczości muzyka, Inárritu celowo wybrał niektóre z mniej znanych utworów Sakamoto, starając się przyciągnąć zarówno stałych słuchaczy, jak i nowe pokolenie fanów. Kolekcja zaczyna się od "Thousand Knives", tytułowego utworu z debiutanckiego albumu Sakamoto z 1978 roku, a także obejmuje dzieła niedawne, pochodzące z albumu "Async" z 2017 roku. Na płycie znajduje się również nowy, nigdy wcześniej nie publikowany utwór "The Revenant Main Theme" autorstwa długoletniego współpracownika Sakamoto, Alvy Noto, który pracował wraz z Inárritu i Sakamoto w 2015 roku.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Travesia (2 Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.