
Opis
Od 10. do 20. roku życia Craig Thompson (autor Blankets) i jego młodszy brat Phil pracowali na farmach w stanie Wisconsin. Pielenie i zbiór żeń-szenia egzotycznego zioła leczniczego, które przynosiło ogromne zyski w Chinach sfinansowało młodzieńczą obsesję Craiga na punkcie komiksów. Z kolei komiksy pozwoliły mu uciec od pułapek życia wiejskiej klasy robotniczej.
Po latach Thompson wraca do tematu w komiksie Żeń-szeń. Zgniłe korzenie, który będąc po części wspomnieniami, po części dziennikiem podróżnym, po części esejem bada podziały klasowe, rolnictwo, holistyczne uzdrawianie, 300-letnie relacje między Azją i Ameryką Północną, pracę w dzieciństwie i więzy rodzinne.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
timof i cisi wspólnicy, Paweł Timofiejuk
Obrońcow Helu 1 lok. 6
02-495 Warszawa
timof@timof.pl
668318463
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+