10 lat nauk o Bezpieczeństwie. Potencjał, problematyka, perspektywy

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
81,50 zł 99,00 zł Oszczędzasz 17,50 zł
Niniejsza publikacja została przygotowana na jubileusz 10 lecia funkcjonowania w Polsce osobnej dyscypliny naukowej, jaką są nauki o bezpieczeństwie. Z jednej strony nauki o bezpieczeństwie opisują i systematyzują rzeczywistość społeczną, dotyczącą szeroko rozumianego bezpieczeństwa, z drugiej strony bieżące problemy, wyzwania i zagrożenia współczesnego świata wyznaczają kierunki zmian i określają pola badawcze w ramach tej dyscypliny. Zebrany w monografii materiał podzielony został na trzy części: Teoretyczne, metodologiczne i prakseologiczne aspekty nauk o bezpieczeństwie; Problemy i wyzwania nauk o bezpieczeństwie w kontekście bezpieczeństwa międzynarodowego w XXI wieku; Bezpieczeństwo państwa w XXI wieku jako obszar badań nauk o bezpieczeństwie.

Książka została wydana jako trzeci tom serii Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe. Uwarunkowania-Konteksty-Perspektywy pod redakcją Piotra Swobody.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: 10 lat nauk o Bezpieczeństwie. Potencjał, problematyka, perspektywy
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.