2

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
34,00 zł 36,50 zł Oszczędzasz 2,50 zł
„Cudze chwalimy swego nie znamy”, to pierwsze co ciśnie się na usta w przypadku zespołu DRIVE-BY. Połączenia stylistyczne różnych nurtów muzycznych obecne są od wielu lat, jednak w tym przypadku otrzymujemy coś, czego próżno szukać na rodzimym rynku. Od pierwszych sekund dostajemy ścianę rytmicznych riffów, osadzonych partii perkusyjnych oraz ciętego i błyskotliwego języka. Nic na tej płycie nie dzieje się przypadkiem. Tematyka podejmowana przez zespół jest sumą wszystkich strachów naszego społeczeństwa oraz znakiem obecnych czasów. Nie jest to już głos młodych buntowników, którzy próbują wykrzyczeć swoje racje i frustracje. To przemyślane dźwięki, dokładnie skonstruowane teksty, gdzie wszystko jest dynamiczne, przejrzyste i zrozumiałe.
Płyta „2”, jak sama nazwa na to wskazuje jest drugim oficjalnym krążkiem tego zespołu. Po dobrze przyjętym debiutanckim materiale „Życie ponad Życiem”, który otrzymał wiele pozytywnych recenzji na stronach czasopism muzycznych czy ogólnopolskich portalach branżowych, Panowie udowadniają, że muzyka nadal ma się dobrze a oni sami mają jeszcze coś do powiedzenia. Na płycie znajduje się 11 utworów, z których każdy wprowadza nas w świat widziany oczami twórców. Na pewno płyta przypadnie do gustu wszystkim lubiącym mocne brzmienia Hatebreed, Pro-pain czy Rage Against the Machine. Jest to solidna dawka dobrego grania, które dopełnione polskimi tekstami sprawia, że słucha się tego z przyjemnością.
Zespół DRIVE-BY został stworzony w 2006 roku w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku, gdzie obecny wokalista i gitarzysta wspólnie pracowali przez wiele lat. W trakcie swojej działalności skład zespołu ulegał ciągłym ewolucjom i zmianom, jednak od zawsze przyświecał im ten sam cel, by muzyka była szczera, obrana z udawanej łagodności i wzbudzająca zainteresowanie. Droga rozwoju była taka sama jak u każdego zespołu. Od pokoju w mieszkaniu, który był salą prób i studiem realizatorskim, przez piwnicę u znajomych, opuszczone piętro w szpitalu psychiatrycznym aż do swojego miejsca w No Fear Records, gdzie DRIVE-BY zrealizował swoje płyty i pomysły. Obecnie zostało już tylko do zrealizowania granie w przepełnionych klubach, na wielotysięcznych festiwalach i stadionach.

W skład zespołu wchodzą:
1. Lingo– wokalista
2. PaYoY– gitara rytmiczna
3. Kraken– gitara rytmiczna/solówki
4. Leon– perkusja
5. Stafar– gitara basowa


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: 2
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Każdy inny wszyscy równi
2. Pop-porn
3. Wszyscy wydorośli
4. Drive2by
5. Wstań i walcz
6. Straszni mieszczanie
7. Miejsca 2
8. Błoto
9. Stos
10. Bez połysku
11. W imię ojca i synów