7s

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 65,50 zł

Wiosną 2020 roku wiele osób zamkniętych w domach na przymusowej izolacji poszukiwało nowych zajęć i pasji lub oddawali się rozwijaniu i kontynuacji starych, na które mogli w końcu poświęcić czas. Tak jak Avey Tare z kolektywu Animal Collective, który zamykając się w swoim małym domowym studiu w lesie na wschodnim krańcu Asheville w Północnej Karolinie porządkował wcześniej napisane i nagrane z przyjaciółmi piosenki. Efektem tej mozolnej pracy był ich album "Time Skiffs". Często pracował tam po 12 godzin dziennie, w samotności poprawiając miksy, nie zważając na okoliczne ptaki, niedźwiedzie i swoją dziewczynę, Madelyn. Kiedy skończył na jesień pojawiło się pytanie "co teraz?".Odpowiedzią stał się "7s" - jego czwarty solowy album (i pierwszy od czterech lat) - czarująca wycieczka przez plac zabaw w jego głowie, którą nie zamierzał jednak podążać sam.Zanim Avey przeprowadził się do Asheville, odwiedzał tam starych znajomych - czasami by pracować, ale głównie po to, by cieszyć się ich towarzystwem w tych cichych, starych górach. Natychmiast znalazł tam duchowe pokrewieństwo z producentem Adamem McDanielem (Angel Olsen, Archers of Loaf), który prowadził wtedy studio Drop of Sun w piwnicy dużego domu z cegły mając plany, by wkrótce otworzyć w pobliżu przestrzeń studyjną swoich marzeń.Wiele lat później, w pierwszym tygodniu stycznia 2021 roku, Avey zaczął regularnie jeździć do studia Adama aby nadać kształt szkicom utworów, które przygotował w domu w formie demo. Pomysł na "7s" został ustalony: piosenki oparte na ufnej, intuicyjnej i odkrywczej współpracy obu przyjaciół.Najpierw w domowym studiu, a w końcu w ukończonym Drop of Sun, Avey i Adam szaleli z eksperymentami - jak w utworze "Lips at Night", w którym jednym z sampli perkusyjnych jest dźwięk łapanej w rękawicę piłki do baseballu, otwierając głowy i pozwalając sobie na dalekie muzyczne wycieczki w nieznane. Te utwory są jak przepełnione słoiki z galaretką która wycieka układając się w nieoczekiwane kształty. Mimo to słodycz – przebojowość Aveya – pozostaje w centrum a radosne klimaty kompozycji w otaczających ją ‘plamach Rorschacha’.Jeśli Animal Collective zawsze było definiowane przez swoją czarującą nieokreśloność, Avey oddaje się nowej intymności i szczerości na "7s", który muzyk opisuje jako "senny surrealistyczny krajobraz".

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: 7s
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.