
Opis
Anna Jankowska - „mama” Aktywnego Czytania, największej marki społecznościowej dla rodziców zainteresowanych książką dla dzieci - przygotowała własną propozycję do nauki alfabetu.
To książka prosta, rewelacyjnie zilustrowana, ze wskazówkami dla rodziców. DOSKONAŁA!
Litery są dla dziecka kolejnym pomysłem na zabawę. My (dorośli) wiemy, że przydadzą się w przyszłości.
Poznanie liter nie zawsze wiąże się od razu z nauką czytania, do tego trzeba gotowości, która przychodzi z czasem. Ich znajomość jednak niewątpliwie pomoże wielu dzieciom przejść płynnie do etapu nauki czytania. A gdy ten moment nadejdzie, litery będą czymś znanym, nie trzeba więc startować od zera. To wielkie wsparcie w kolejnych latach edukacji.
Aktywne Czytanie. Lubię litery! Książka do nauki alfabetu
„Aktywne Czytanie. Lubię litery!” to wyjątkowa książka stworzona przez Annę Jankowską, która wprowadza dzieci w fascynujący świat liter. Dzięki rewelacyjnym ilustracjom oraz praktycznym wskazówkom dla rodziców, nauka alfabetu staje się przyjemnością i zabawą.
Dla kogo jest ta książka?
- Dzieci w wieku przedszkolnym, które zaczynają swoją przygodę z literami
- Rodzice poszukujący efektywnych narzędzi do nauki alfabetu dla swoich pociech
- Nauczyciele i wychowawcy, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia o ciekawe materiały edukacyjne
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Łatwy i przyjemny sposób na naukę liter, który angażuje dzieci
- Wsparcie dla rodziców w procesie edukacji ich dzieci
- Przygotowanie dzieci do przyszłej nauki czytania, co ułatwi im dalszą edukację
Kluczowe tematy i obszary
- Nauka alfabetu w formie zabawy
- Wskazówki dla rodziców dotyczące wspierania dzieci w nauce
- Znaczenie znajomości liter w kontekście przyszłej nauki czytania
O Autorze
Anna Jankowska to twórczyni „Aktywnego Czytania”, największej marki społecznościowej dla rodziców zainteresowanych książkami dla dzieci. Jej doświadczenie i pasja do literatury dziecięcej sprawiają, że tworzy wartościowe materiały edukacyjne.
O Wydawcy
Papilon to wydawnictwo, które specjalizuje się w publikacjach dla dzieci, oferując książki, które łączą edukację z zabawą. Dzięki starannemu doborowi treści i ilustracji, Papilon wspiera rozwój najmłodszych czytelników.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Publicat S.A.
ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
publicat@publicat.pl
616529252
Szczegóły
Recenzje
5,0(1)
Masz ten produkt?
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Lubie litery
Hanna
Książka od razu mi się spodobała. Na rysunkach są łatwe do odgadnięcia i znane dziecku słowa, co ułatwi mu zapamiętanie literek
Hanna
(0)08.05.2024 23:11
Lubie litery
Książka od razu mi się spodobała. Na rysunkach są łatwe do odgadnięcia i znane dziecku słowa, co ułatwi mu zapamiętanie literek
Recenzja była pomocna?
Nasza cena:30,16 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 49,90 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+








