All That Must Be

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
58,50 zł 63,00 zł Oszczędzasz 4,50 zł
1. Two Moons Under
2. Frieda
3. Burns
4. Roll Back
5. Siren Calls
6. Half-Light
7. Outgrown
8. Nobody But You
9. Echo Forgets
10. Passing Trains
Zapowiadając nowe wydawnictwo, FitzGerald opublikował pierwszy singiel ‘Roll Back’, będący owocem współpracy z Lil Silvą.„‘Roll Back’ to smutna piosenka, ale praca z Lil Silvą sprawiła mi wiele radości.” - mówi FitzGerald. „Nocne sesje w Londynie i Bedford. Puste pociągi i nocne autobusy w drodze do domu. Rzeczy, które idealnie zazębiały się w studiu.”

‘All That Must Be’ to płyta psychologicznie zakorzeniona w dwóch miastach - Berlinie i Londynie. Dokumentuje moment, gdy dziesięcioletni pobyt FitzGeralda w stolicy Niemiec nagle dobiegł końca - wrócił do Londynu i po raz pierwszy w życiu został ojcem. To było punktem wyjścia dla ‘All That Must Be’. Płyta porusza takie tematy jak przewrót, zmiana, akceptacja i odnowienie, które dotyczą nas wszystkich.Hipnotyczny zestaw elektronicznych piosenek ‘All That Must Be’ porusza w obu znaczeniach tego słowa. Przynoszący efekt współpracy z takimi artystami, jak: Lil Silva, Bonobo i Tracey Thorn (Everything But The Girl), jest obrazem fizycznej i mentalnej drogi, jaką jego twórca przeszedł w ciągu osiemnastu burzliwych miesięcy.„Chciałem odzwierciedlić niewiarygodność, którą odczuwasz, gdy wydarzy się coś ważnego w twoim życiu.” – mówi FitzGerald. „Wszystko wygląda i brzmi tak samo, ale jest inaczej. Twoje otoczenie staje się mniejsze.”.


George FitzGerald zmienił swój proces twórczy, koncentrując się bardziej na fortepianie niż komputerze i elektronicznej perkusji, które było słychać we wcześniejszym albumie ‘Fading Love’, z nagranymi w studiu żywymi instrumentami perkusyjnymi. Rezultatem jest bardzo ludzki i dojrzały emocjonalnie album, na którym FitzGerald kieruje swoje zmysły w stronę parkietu.Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: All That Must Be
Twoja ocena
Ocena ogólna