Angielski w tłumaczeniach. Czasowniki modalne

  • -38%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
30,94 zł 49,90 zł Oszczędzasz 18,96 zł

Czasowniki modalne w języku angielskim sprawiają obcokrajowcom, w tym nam, Polakom, wiele problemów w codziennym użyciu. Powodem tych kłopotów jest m.in. szeroki wachlarz znaczeń, jakie potrafią one wyrażać - od zakazów i pozwoleń, poprzez oczekiwania i prawdopodobieństwo, do pewności i chęci zrobienia czegoś lub jej braku.Język angielski to spójny system, w którym wszystkie elementy układają się w logiczną całość, a czasowniki modalne nie są od tego żadnym wyjątkiem. Przekonaj się, że poszukiwanie ich korzeni może być fascynujące. Dzięki tej książce zbliżysz się do poziomu rodowitego użytkownika języka angielskiego, który już od dziecka intuicyjnie wyczuwa to, czego obcokrajowcy muszą się nauczyć.Sięgnij po tę książkę, jeśli znasz język na poziomie A2 i wiesz już co nieco o cechach czasowników modalnych. Szczegóły zawarte w każdym rozdziale znacznie wykraczają jednak poza ten poziom, dlatego możesz korzystać z tej książki, nawet jeśli posiadasz już umiejętności najwyższej klasy (C2). Usiądź więc wygodnie w fotelu i przewertuj kilka pierwszych rozdziałów. Gwarantujemy, że w każdym z nich znajdziesz coś nowego i cennego.W pierwszej części książki omawiamy poszczególne czasowniki modalne we wszystkich podstawowych funkcjach, które posiadają w języku angielskim. Druga część naszej książki omawia trudniesze aspekty użycia czasowników modalnych, czyli wyrażanie różnych stopni pewności/niepewności mówiącego co do prawdziwości omawianych zdarzeń i faktów. Trzecia i ostatnia część to zestawienie wszystkich użyć czasowników modalnych.Książka zawiera:

- setki ciekawych zdań do przetłumaczenia wraz z odpowiedziami, które ułatwią Ci zapamiętanie nowych konstrukcji zdaniowych i słownictwa,

- kompletny zestaw wskazówek gramatycznych przedstawionych w przystępny sposób,

- szczegółowe omówienie zastosowań wszystkich czasowników modalnych,

- testy, dzięki którym powtórzysz przyswojone informacje,

- kurs audio (MP3), który pomoże Ci utrwalić wiedzę i ułatwi prawidłowe konstruowanie zdań.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Angielski w tłumaczeniach. Czasowniki modalne
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.