At First Light

 

Dostępność:

Wysyłamy w 3 dni

Wysyłamy w 3 dni – to znaczy, że takiego towaru nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 3 dni robocze. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 59,50 zł

Ralph Towner gitara

Podczas swojej wieloletniej kariery muzycznej, amerykański gitarzysta Ralph Towner stworzył unikalną kolekcję nagrań dla wytworni ECM Records. Centralne miejsce w jego dorobku stanowią albumy solowe, z których pierwszy, Diary, ukazał się 50 lat temu. At First Light kontynuuje tę wspaniałą tradycję. „Moje solowe nagrania zawsze zawierały moje własne kompozycje, w których słychać echa wielu kompozytorów i muzyków, którzy mnie inspirowali”, pisze Towner, powołując się na wpływ, między innymi, George'a Gershwina, Johna Coltrane'a, Johna Dowland i Bill Evans: „Czuję, że At First Light jest dobrym przykładem kształtowania tej przestrzeni wpływów w mojej osobistej muzyce”. Oprócz własnych utworów, Towner gra także „Little Old Lady” Hoagy'ego Carmichaela, „Make Something Happy” Jule Styne oraz tradycyjną melodię „Danny Boy”. Nagrany w Auditorio Stelio Molo RSI, Lugano, w lutym 2022 roku, At First Light został wyprodukowany przez Manfreda Eichera.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: At First Light
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Flow
2. Strait
3. Make Someone Happy
4. Ubi Sunt
5. Guitarra Piccante
6. At First Light
7. Danny Boy
8. Fat Foot
9. Argentinian Nights
10. Little Old Lady
11. Empty Stage