
Opis
Tom Odell wdarł się do mainstreamu w 2013 roku debiutując z „Long Way Down”. Płyta sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie i zawierała przebój „Another Love”. Uznaniem krytyków cieszyły się także kolejne cztery albumy artysty. Jego piąty, niezależnie wydany i niezwykle szczery album „Best Day Of My Life” (2022) jest najczęściej odtwarzanym albumem w dyskografii Odella. Tytułowy utwór zdobył nawet nominację do prestiżowej nagrody Ivor Novello w kategorii Najlepsza piosenka pod względem muzycznym i tekstowym (Best Song Musically and Lyrically).
Uzbrojony w nowo odkryte poczucie wolności i kontroli nad własną twórczością, Tom znacznie poszerzył swoje grono fanów w Internecie. Dał największe występy w dotychczasowej karierze i stał się jednym z najczęściej streamowanych brytyjskich artystów na świecie. Rok 2024 zapowiada się na najlepszy w jego karierze – „Black Friday” będzie trzecim albumem Toma w ciągu trzech lat.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Universal Music Polska Sp. z o.o.
Czerniakowaka 87A
00-718 Warszawa
gpsr@universalmusic.pl
223079781
Szczegóły
Lista utworów
1. Answering Phone
2. Black Friday
3. Jesus Christ
4. The Orchestra Tunes Up
5. Spinning
6. End of the Summer
7. The Orchestra Takes Flight
8. Somebody Else
9. Parties
10. The Orchestra is Feeling Tense
11. Nothing Hurts Like Love
12. Getaway (voice note)
13. The End
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.