Boulevard Des Italiens

  • -20%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
47,99 zł 59,99 zł Oszczędzasz 12,00 zł
„Najpiękniejszy głos tenorowy od czasu Luciano Pavarottiego”

Süddeutsche Zeitung

Repertuar drugiego solowego albumu Benjamina Bernheima dla Deutsche Grammophon koncentruje się na włoskim repertuarze operowym, śpiewanym w języku francuskim: utworach Cherubiniego, Spontiniego, Donizettiego, Verdiego, Pucciniego i Mascagniego, nagranych z Orchestra del Teatro Comunale di Bologna pod dyrekcją Frédérica Chaslina, w kwietniu 2021 roku.

„Pokazujemy, jak świat włoskiej muzyki spotyka się z językiem francuskim, w nagraniu dokonanym przez włoską orkiestrę oraz franuskiego solistę – śpiewaka oraz francuskiego dyrygenta!” mówi Benjamin Bernheim.

Okrzyknięty przez magazyn Diapason jako „the new star tenor” artysta zdaje się być idealnie predystynowany do wykonywania tego repertuaru w swym ojczystym języku, podkreślając, że celem wykonawców było pokazanie czasu, w którym Paryż zdawał się być europejską stolicą operową, a więc okresu od 1807 roku (Spontini – La Vestale) do końca pierwszej połowy XX wieku. Prawie bez wyjątku oraz niezależnie od kraju swego pochodzenia, opery były wystawiane w języku francuskim, co było niejako wyzwaniem dla kreatywności także włoskich kompozytorów. Warto podkreślić też, że w trakcie przygotowań do nagrania tego albumu Benjamin Bernheim współpracował z działającym w Wenecji Palazzetto Bru Zane - Centre de Musique Romantique Française, uzyskując pomoc w doborze repertuaru oraz w kwestii edycji partytur wykonywanych dzieł.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Boulevard Des Italiens
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.