Boży ślepiec

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
Nasza cena 29,70 zł

SKĄPANI WE KRWI


NAPĘDZANI PRZEZ GNIEW


WYGNANI TYSIĄCE LAT TEMU


NADSZEDŁ CZAS NA ROZDARCIE ZASŁONY MIĘDZY ŚWIATAMI I UWOLNIENIE FURII CZERWONYCH BOGÓW


Kiedyś ziemią rządzili Czerwoni Bogowie. Mroczna Pani i jej horda walczyli ze śmiercią, krwią i ogniem.


Ten czas już dawno przeminął, a sąsiadujące królestwa Mirecji i Rilpor zawarły niełatwy rozejm. Krew przelewana jest już tylko na granicy, gdzie strażnicy zwani Wilkami chronią swoich krewnych i terytorium za wszelką cenę. Jednym z nich jest Dom Świątynson, najpotężniejszy kalestar od pokoleń. Nękany wizjami i proroctwami Dom skrywa tajemnice, które mogą wyjść na jaw, gdy Rillirin, niewolniczka zbiegła z Mirecji, trafia do jego wioski.


Tymczasem coraz więcej najpotężniejszych osób z Rilpor zwraca się ku mrocznym rytuałom i krwawym ofiarom Czerwonych Bogów, w tym książę, który planuje odebrać tron umierającemu ojcu. Czy Rillirin, dzięki swojej wiedzy na temat Czerwonych Bogów i szokującym powiązaniom z królem Mirecjan, pomoże Rilpor wygrać nadchodzącą wojnę?


Boży ślepiec” to debiut Anny Stephens, który zapisuje jej imię krwią na liście mistrzów grimdarku, obok takich nazwisk jak Mark Lawrence i Joe Abercrombie.


B&N Sci-Fi & Fantasy Blog


Okrutna, odważna i epicka powieść Stephens pozostawia czytelnika z krwią na dłoniach, brudem pod paznokciami i smrodem bitwy przyklejonym do spoconego ciała. Gorąco polecam fanom dark fantasy!


Ronald Malfi, autor The Night Parade


Ekscytujący, brutalny i znakomicie napisany debiut, który pozwala czytelnikom chodzić po najciemniejszych równinach odwiedzanych w gatunku fantasy.


Fantasy Book Review


Boży ślepiec to prawdziwa Krwawa Mary wśród książek! Przed Wami mroczna i niesamowita opowieść o niebezpieczeństwie, sile i nieubłaganym starciu potężnych mocy. Bogowie powstają, a wraz z nimi nieokrzesana siła, która pociągnie za sobą każdego!


Monika Tomaszewska, @jem_ksiazki


Bezlitosny świat w Bożym ślepcu wciąga od pierwszych stron w mroczną, ale niezwykle intrygującą historię. To dark fantasy z pewnością na dłużej pozostanie w Waszej pamięci, a po skończeniu od razu będziecie chcieli sięgnąć po kolejny tom!


Maciej Klebański, @ksiazkowy_pirat


Nie ma przebacz, niech zabrzmi brzdęk stali - a ty walcz lub giń. Oto nadchodzi Mroczna Pani ze swoją hordą.. Boży ślepiec to wyśmienicie krwawa i piękna w swojej brutalności lektura, a jednocześnie mocne wprowadzenie do trylogii. Bohaterowie Stephens są tak bezwzględni, jak świat, w którym przyszło im żyć. Polecamy czytelnikom szukającym mocniejszych wrażeń.


Kala Konarzewska i Wiga Pszczółkowska @fantastyczne.pogaduchyNapisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Boży ślepiec
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.