Buoys

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł

1. Dolphin
2. Cranked
3. Token
4. I Know I Don’t Know
5. Master
6. Buoys
7. Inner Monologue
8. Crescendo
9. Home Free 
Jednym z założeń jakie mieli, było odrzucenie ciężkiej struktury gitarowej, na której były oparte wczesne wersje piosenek Lennoxa.
“Kiedy pisałem piosenki, było to tylko gitara i głos oraz prosty rytm. Pierwszym ruchem Rusty'ego było wyciszenie gitary. To była największa zmiana, która nastąpiła przed końcem produkcji.”.

Kolejną rzeczą było wprowadzenie auto-tune’a jako narzędzia studyjnego, którego pierwszy raz Lennox używał od czasu tworzenia remixu ‘Cheap Treat’ Erica Copelanda z 2015 roku. Było to inspirujące urządzenie do odkrywania granic własnego brzmienia.


“Odbyliśmy długą podróż - nie spodziewałem się, że się spotkamy, ale było fajnie.” - wyjaśnia. “Starałem się znaleźć pojedynczą partię wokalną - niezbyt wiele harmonii - która napędzałaby cały album i auto-tune spowodował, że to się udało. Dodało to głębi i mocy mojemu głosowi, którą w przeciwnym razie uzyskałbym przy pomocy używając pogłosu i wielowarstwowych partii.”.
Lennox wskazuję także Atlantę (“wiele subbasów i stopy z 808”) jako wpływ na brzmienie ‘Buoys’ - będącego logicznym rozwinięciem rytmicznych i samplowych dzieł Lennoxa, w które był zaangażowany od czasu projektu ‘Pitch Person’ Panda Bear.Oprócz Santosa, na ‘Buoys’ pojawiają się także inni współpracownicy, jak chilijska DJ-ka/wokalistka Lizz i portugalski muzyk Dino D'Santiago. Oboje artyści, których Lennox poznał za sprawą Santosa, mieli wkład w powstanie całego albumu, w tym utworu ‘Dolphin’ czy ‘Inner Monologue’, gdzie oboje wzbogacili go swoimi partiami wokalnymi.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Buoys
Twoja ocena
Ocena ogólna