Caravan Chateau (Vinyl)

  • -7%

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
95,00 zł 102,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
Po czteroletniej ciszy enigmatyczny outsider z Los Angeles Alex Izenberg powrócił pod koniec marca ze skoczną i zabawną balladą miłosną „Disraeli Woman” ogłaszając swój drugi album „Caravan Château”, o którym mówił:

Dziś z przyjemnością ogłaszam, że mój nowy album „Caravan Château” ukaże się 31 lipca nakładem Weird World. Ciężko nad tym pracowałem i jestem bardzo dumny z tych piosenek. Zostało to nagrane głównie w Tropico Beauty z Gregiem Hartunianem i Derekiem Koratem, z którymi spędziłem wiele długich dni i nocy w studiu, powtarzając kroki i wytyczając nowe ścieżki. Czasami odbijaliśmy się od ściany, a innym razem znajdowaliśmy błogość, ale te długie noce zawsze były wypełnione radością.Mam nadzieję, że moja muzyka dotrze do ludzi takich jak ja, którzy nie mają dużo pieniędzy i środków i staną się kierunkowskazem w ich życiu, służąc jako bezpieczna przystań w czasach smutku, szczęścia, samotności lub tęsknoty. By wiedzieli o tym, że jestem tam z nimi i zawsze tak będzie, nawet jeśli nasze ścieżki nigdy się nie skrzyżują bezpośrednio.Na „Caravan Château” Izenberg tworzy swój wyrafinowany świat, w którym piosenki są w jakiś sposób powściągliwe, ale bogato odwzorowują kaprysy naszych niepewnych serc w sposób w jaki zmarszczki są kroniką całego życiowego doświadczenia. Z pomocą garstki współpracowników, w tym Chrisa Taylora (Grizzly Bear), Jonathana Rado (Foxygen, Whitney, Lemon Twigs), Ari Balouziana (Tobias Jesso Jr) i innych, Izenberg tworzy utwory, które łatwo uwielbiać, ale trudno je zdefiniować.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Caravan Chateau (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Requiem
2. Sister Jade
3. Anne In Strange Furs
4. Disraeli Woman
5. Saffron Glimpse
6. Dancing Through The Turquoise
7. Bouquets Falling In The Rain
8. December 30th
9. Lady
10. Revolutions Girls
11. Caravan Château