Chilitoy

 • Kategorie: Muzyka / pop
  Muzyka / rock
 • Wykonawca: Chilitoy
 • Nośnik: CD
 • Ilość nośników: 1
 • Producent: Fonografika
 • EAN: 5903292106342
 • Data wydania: 2013-11-30
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena wyjściowa: 32,00 zł
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
29,50 zł Oszczędzasz 2,50 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

Zespół powstał w 2006. roku jako sposób na zagospodarowanie wolnego czasu kilkorga przyjaciół i okazja do dobrej zabawy przy okazji koncertów, początkowo na lokalnej scenie, później przed coraz szerszą publicznością. Dzięki możliwości nagrywania w dobrze wyposażonym studiu, stworzonym przez PMDK w Trzebinii i wsparciu pracujących tam ludzi wraz z upływem czasu otwierały się przed ekipą coraz to nowe drzwi. Kolejne wygrane konkursy i przeglądy umożliwiły nagranie dwóch teledysków – do utworów „Do you remember me” oraz „Voices”.W marcu 2012 roku wokalistką zespołu została Anita Wojciechowska. Grupa tworzy najlepsze brzmienie z pogranicza ciężkiego grania gitarowego, muzyki pop oraz nowoczesnego brzmienia elektronicznego.
Muzyka zespołu Chilitoy utrzymana jest w klimacie pop rockowym,  dopełnionym nowoczesnym elektronicznym brzmieniem. Nowoczesne brzmienie materiału zawartego na debiutanckim krążku oddaje charakter grupy, a tematyka prezentowanych kompozycji porusza tematy bardzo aktualne dla każdego odbiorcy – zachwianie wartości, poczucie zagubienia w nowoczesnym, zdigitalizowanym świecie.
Chilitoy stworzyło płytę szczególną dla siebie, będącą pierwszym zbiorem przemyśleń twórców  i ich osobistych przemyśleń związanych z codziennością. Album nie posiada tytułu, co jest celowym zabiegiem. Wybór konkretnego tytułu narzucałby ramy, w których należałoby rozpatrywać płytę. Tym samym staje się ona artystycznym ekshibicjonizmem, pozwalającym odbiorcy na jeszcze lepsze poznanie twórcy przy jednoczesnym pozostawieniu maksymalnej indywidualności w interpretacji.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Chilitoy
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Intruz
2. Pokój Nr 2
3. Rewolucja
4. Biegnę Gubiąc Siebie
5. Czekam Na Cud Ze Snu
6. Sygnał W Przeszłość
7. Spajdergerl
8. Dysharmonia
9. I Co Ty Mi Możesz Dać
10. Otwórz Oczy
11. Daj Memu Sercu Czas
12. To Mój Czas