

Opis
Odkryj magię, którą ukrywali przed Tobą dorośli!
Witaj w Aurora Borealis: miejscu, gdzie tygrysy zmieniają skórę, smoki powracają z legend na cyrkową arenę, a każda baśniowa bestia ma swoją historię.
Zbliżają się wakacje, a Franek i Finka mają je spędzić w cyrku ekscentrycznego dziadka, który wygląda jak skrzyżowanie świętego mikołaja z Willym Wonką i potrafi… czarować. Tata bliźniaków uważa, że cyrkowy świat magii nie jest właściwym miejscem dla dzieci. W dodatku Franek i Finka w wyniku zaklęć nawet nie pamiętają swojego dziadka, ale… to już wkrótce się zmieni. Tego lata rodzeństwo nie tylko odkryje swoje niezwykłe zdolności i pozna istoty, o których czytać mogło tylko w książkach, ale też stawi czoło wielu niespodziewanym niebezpieczeństwom.
Aneta Jadowska i SQN WOW przedstawiają mądrą i porywającą opowieść o dorastaniu w świecie pełnym tajemnic i magii. To nie tylko historia o smokach i czarach, ale też o sile rodzeństwa, mierzeniu się z trudną prawdą i o tym, że nawet najstarsze rodzinne spory można zakończyć w imię wyższego dobra.
***
Cześć, mamo!
Dotarliśmy do cyrku. Jeszcze nie widziałam wszystkiego, ale coś próbowało zjeść Franka. Przeżył. Poznaliśmy Jewgienija. Jest bardzo przyjaznym olbrzymem. I tygrysy, które są perfidne, całkiem jak domowe koty. Nie wiem, czy to zadziała i czy zobaczysz ten wpis. Mam frustrujące niedobory wiedzy magicznej. Zamierzam to zmienić. Muszę, jeśli Twój syn, a mój brat ma przetrwać w tym świecie. Jak się czujesz?
Kocham Cię.
Twoja córeczka,
Finka
BIOGRAM
ANETA JADOWSKA
Pisarka seryjna, wielbicielka kryminalistyki i popkultury. Powołuje do życia silne i wyraziste postaci. Stwarza alternatywne miasta wypełnione magią. Nieustannie knuje intrygi, przyprawiające jej bohaterów o ból głowy. Swobodnie wędruje między fantastyką i kryminałem.
Autorka książkowych serii, takich jak: Heksalogia o Dorze Wilk, Trylogia Szamańska, Trylogia Nikity, Kroniki Thornu, Kroniki Sąsiedzkie, Klan Koźlaków, Garstka z Ustki, Gracje z Ustki, seria przygód Franka i Finki, a także wielu opowiadań (m.in. tych w antologiach: Inne Światy, Harda Horda, Harde Baśnie, Harde Bestie, Inne nieba, Cztery pory magii, Cztery żywioły magii) i komiksu (Przygody małego duchołapa)
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
WYDAWNICTWO SQN ROMAŃSKI, KUŚNIERZ, RĘDZIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Huculska 17
30-413 Kraków
biuro@wsqn.pl
122611749
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:38,49 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 54,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+
Seria












