Czas zabójców. Toksyczna polityka Putina przeciw demokracji

  • -32%
  • nowość
  • Polecamy
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
47,31 zł 69,90 zł Oszczędzasz 22,59 zł

W jaki sposób działają służby specjalne w Rosji? Jaka jest skala nadużyć u szczytów rosyjskiej władzy? Jurij Felsztinski i Władimir Pribyłowski odkrywają najczarniejsze sekrety Kremla… Książkę możesz zamówić już dziś w księgarni Świat Książki.


Jak Putin zatruł rosyjską demokrację…


Historia dojścia i pozostawania przy władzy Putina na tle takich wydarzeń, jak choćby wojna w Czeczenii. Autorzy – dwaj historycy – porównują oficjalną biografię Putina z tą mniej oficjalną – spisaną na podstawie zeznań między innymi biologicznej matki Putina, przedstawiają powiązania polityka z korporacjami i dużymi pieniędzmi oraz wszechobecną korupcję. Felsztinski i Pribyłowski niezwykle wnikliwie przeanalizowali prezydenturę Putina i działanie rosyjskich służb specjalnych. Książka ta ujawnia także mechanizmy fałszowania wyborów, również do władz lokalnych, a nawet sylwetki „przyjaciół” Putina. Autorzy przywołują również przypadki niewyjaśnionych śmierci już od czasów Lenina.


Dobitny, przejrzysty i dokładny obraz… Siłą tej książki jest rzetelny research.
Vladimir Bukovsky, „The Observer”
Autorzy niezwykle drobiazgowo opisali, jak klika rodem z KGB zdołała objąć siedem z dziesięciu najważniejszych stanowisk w państwie, przechwycić kontrolę nad zasobami naturalnymi kraju i wyeliminować wszystkich rywali.
„The Telegraph”
Skandale w postsowieckiej historii Rosji... Historia hańby i przemilczeń.
„The Economist”


O autorach


Jurij Felsztinski – urodzony w 1956 roku pisarz, historyk i dziennikarz, znawca Rosji i byłego Związku Radzieckiego. Jako ekspert udziela licznych wywiadów prasowych, telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Wykładał na Uniwersytecie w Bostonie.

Władimir Pribyłowski – żył w latach 1956-2016; dziennikarz, historyk, politolog. Został odnaleziony martwy w swoim mieszkaniu 13 stycznia 2016 roku.


Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Czas zabójców. Toksyczna polityka Putina przeciw demokracji
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.