
Opis
Deutsch ist leicht 1 to nowy podręcznik dla rozpoczynających naukę językaniemieckiego od podstaw.
Powstał dla uczniów klasy siódmej zreformowanejszkoły podstawowej i jest zgodny z obowiązującą Podstawą programową (poziomzaawansowania II.2.)
Zawarty w nim materiał uwzględnia zainteresowania uczniów i został z nimiprzetestowany już na etapie jego powstawania.
Komplet składa się z dwóch części - podręcznika (Lehrbuch) i zeszytu ćwiczeń(Arbeitsbuch).
Deutsch ist leicht. Lehrbuch 1 zawiera:
• różnorodne słownictwo oraz teksty wraz z dialogami zaczerpniętymi z życiacodziennego,
• klarowne wyjaśnienia zagadnień gramatycznych wzbogacone licznymi przykładami,
• systematycznie wprowadzane i nieustannie utrwalane struktury gramatyczne,• ponad 100 nagrań w formacie mp3 do bezpłatnego pobrania z Internetu.
Deutsch ist leicht. Arbeitsbuch 1 zawiera:
• różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, pomagające w rozwijaniusprawności językowych oraz utrwaleniu materiału wprowadzonegow podręczniku,
• 50 nagrań w formacie mp3 do aktywnego utrwalania słownictwa i gramatyki.Podręcznik może być wykorzystany na kursie językowym lub w nauce indywidualnej.
Podręcznik zatwierdzony przez MEN 1109/1,2/2020
Deutsch ist leicht! 1 Lehrbuch A1/A1+ (+ mp3) – Podręcznik do nauki języka niemieckiego
„Deutsch ist leicht! 1” to innowacyjny podręcznik stworzony z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim. Idealny dla uczniów klasy siódmej, podręcznik ten jest zgodny z obowiązującą podstawą programową i dostosowany do potrzeb młodych uczniów.
Dla kogo jest ta książka?
- Uczniowie klas siódmych szkół podstawowych
- Nauczyciele języka niemieckiego
- Osoby dorosłe pragnące nauczyć się języka niemieckiego od podstaw
- Rodzice wspierający dzieci w nauce języka
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Przejrzyste i zrozumiałe wyjaśnienia gramatyczne
- Różnorodne słownictwo i dialogi z życia codziennego
- Systematyczne wprowadzanie i utrwalanie struktur gramatycznych
- Możliwość korzystania z ponad 100 nagrań w formacie mp3 do pobrania z Internetu
- Ćwiczenia leksykalno-gramatyczne wspierające rozwój umiejętności językowych
Kluczowe tematy i obszary
- Podstawowe słownictwo i zwroty w języku niemieckim
- Gramatyka języka niemieckiego na poziomie A1/A1+
- Dialogi i teksty z życia codziennego
- Ćwiczenia praktyczne do utrwalania materiału
O Autorze
Anna Gajewska to doświadczona nauczycielka języka niemieckiego, która z pasją tworzy materiały edukacyjne dostosowane do potrzeb uczniów. Jej podręczniki są cenione za klarowność i przystępność.
O Wydawcy
WAGROS to renomowane wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach edukacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, WAGROS dostarcza materiały, które skutecznie wspierają proces nauki i rozwijają umiejętności językowe uczniów.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Wagros
Międzyzdrojska 50-52
60-456 Poznań
zamowienia@wagros.com.pl
609677345
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:36,60 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 54,00 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9+








