Diabeł naszego czasu (e-book)

 • e-book
 • Autor: Adam Michnik
 • Kategorie: E-booki / literatura faktu / polityka i politologia
 • Wydawca: Agora SA
 • Formaty:
  epub

  EPUB – książka elektroniczna w formacie EPUB, format polecany do e-czytników. EPUB to plik elektroniczny, który umożliwia: dostosowanie wielkości czcionki do potrzeb użytkownika, elastyczne dostosowanie treści do wielkości ekranu. Pliki te możesz odczytać na następujących urządzeniach: komputerze, tablecie, smartphonie po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji, czytniku ebooków z ekranem eink (tzw. e-readerze). Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

  ,
  mobi

  MOBI – format pliku przystosowany do czytników Kindle. Po zakupie książki elektronicznej, plik jest udostępniany do pobrania na koncie Klienta w sekcji Wirtualnej półki.

 • EAN: 9788326808753
 • Data wydania: 2009-06-03
  Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku
 • Cena sugerowana przez wydawcę: 17,00 zł
 
Produkt do pobrania

Produkt do pobrania – dotyczy produktów cyfrowych. Produkt cyfrowy jest dostępny poprzez Wirtualną Półkę, do której dostęp posiada każdy zarejestrowany Użytkownik sklepu internetowego swiatksiazki.pl. Produkt cyfrowy staje się dostępny równocześnie wraz z momentem wykonania płatności za zamówienie zawierające dany produkt.

Nasza cena 15,50 zł

Przed nami pierwsza książka Adama Michnika przygotowana do wydania w Polsce niepodległej: opowieść o Wielkim Przełomie. który w Europie Środkowej i Wschodniej obalił komunizm i wprowadził demokrację. Najwcześniejszy ze zgromadzonych tutaj tekstów powstał w roku 1985 - niemal równocześnie z książką Takie czasy: działo się to jeszcze w komunistycznym więzieniu. Teksty zaś najpóźniejsze pochodzą z roku 1994, kiedy w Polsce-a także w innych krajach naszego regionu - powrócili do władzy byli komuniści... Ale kulminacją książki są właśnie te dwa niezapomniane lata 1989-1991: zwycięstwo "Solidarności" w, Polsce, Jesień Ludów w Europie, rosyjski sierpień, rozpad ZSRR. Jest to więc relacja o niezwykłym czasie, skreślona na dodatek piórem niezwykłego świadka -uczestnika i współtwórcy wydarzeń. Nie było dotąd w, polskim piśmiennictwie tak szerokiej panoramy i tak ważnego świadectwa ostatnich lat.-Ze wstępu Andrzeja Romanowskiego


Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.

Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.

Przykładowe e-czytniki z funkcją e-papieru obsługujące sprzedawane przez nas pliki: np. PocketBook, Kindle, Onyx, Nook, eClicto.

Przykładowe programy obsługujące sprzedawane przez nas pliki:

 • tablety: iPad, tablety z systemem Android czy Windows; oprogramowanie: iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • smartphony, oprogramowanie iBooks – iPad; Amazon – Kindle; Moon + Reader, FBReader, Aldiko
 • komputery: Calibre, Adobe Digital Edition, FBReader, Amazon Kindle.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Diabeł naszego czasu (e-book)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.