
Opis
Anna sprzedaje ubezpieczenia, jednak z całego serca nienawidzi swojego zajęcia. Pewnego dnia, za przyczyną wiarołomnego narzeczonego, jej życie osobiste wywraca się do góry nogami, sprawy zawodowe również się komplikują. Kobieta stawia wszystko na jedną kartę i zmienia pracę. Zajęcie znajduje przypadkiem – i nie jest przekonana, że mu podoła. Bezduszna korporacja farmaceutyczna wysoko podnosi poprzeczkę i Anna musi dać z siebie wszystko, by jakoś odnaleźć się w nowych realiach. Skomplikowany system relacji międzyludzkich oraz intrygi wewnątrz firmy mocno dają jej się we znaki, a do tego wymagający klienci, dalekie wyjazdy i szkolenia pogłębiają jej frustrację, ale jednocześnie wywołują ducha walki. Czy przyzwyczajona do spokojnej pracy agentka ubezpieczeniowa poradzi sobie w korporacyjnym tyglu, gdzie non stop coś się dzieje i gdzie w wyścigu szczurów do końca nie wiadomo, kto przyjaciel, a kto wróg? Czy Anna nareszcie znajdzie pocieszenie w miłości?
Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi trylogię "Stajnia w Pieńkach", serie "Śnieżna Grań" i "Kobiety z odzysku" oraz dwutomowy cykl "Wszystko nie tak". Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.
Do trzech razy sztuka – Izabella Frączyk
„Do trzech razy sztuka” to emocjonująca powieść, która zabiera czytelników w świat pełen wyzwań, intryg i osobistych przemian. Anna, agentka ubezpieczeniowa, staje przed trudnymi wyborami, które zmieniają jej życie zarówno zawodowe, jak i osobiste. Czy uda jej się odnaleźć w nowej rzeczywistości korporacyjnej?
Dla kogo jest ta książka?
- Miłośnicy literatury obyczajowej
- Osoby poszukujące inspiracji w trudnych momentach życia
- Fani powieści o tematyce zawodowej i relacjach międzyludzkich
- Każdy, kto ceni sobie emocjonujące historie z życia wzięte
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Wgląd w zawirowania zawodowe i osobiste bohaterki
- Inspirację do podejmowania odważnych decyzji w życiu
- Refleksję nad relacjami międzyludzkimi w pracy
- Przyjemność z lektury pełnej emocji i zwrotów akcji
Kluczowe tematy i obszary
- Zmiana kariery i wyzwania zawodowe
- Relacje międzyludzkie w korporacji
- Frustracja i duch walki w trudnych sytuacjach
- Poszukiwanie miłości i wsparcia w trudnych czasach
O Autorze
Izabella Frączyk to utalentowana autorka, która w swoich powieściach łączy wątki obyczajowe z emocjonalnymi zawirowaniami bohaterów. Jej twórczość cieszy się dużym uznaniem wśród czytelników, a „Do trzech razy sztuka” to kolejny dowód na jej umiejętność tworzenia angażujących historii.
O Wydawcy
Prószyński Media to renomowane wydawnictwo, które od lat dostarcza czytelnikom wysokiej jakości literaturę. Specjalizuje się w publikacjach z różnych gatunków, w tym prozy obyczajowej, co czyni je idealnym miejscem dla książek takich jak „Do trzech razy sztuka”.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Prószyński Media Sp. z o. o.
Rzymowskiego 28
02-697 Warszawa
dzialhandlowy@proszynskimedia.pl
226077925
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:29,76 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 49,99 zł
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9








