Opinie o Nas

Don't Set Your Dogs On Me (Digipack)

  • Kategorie: Muzyka / rock / polski rock
  • Wykonawca: Coma
  • Nośnik: CD
  • Ilość nośników: 1
  • Producent: Ear Music
  • EAN: 4029759083627
  • Data wydania: 2013-02-08
    Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku

Dostępność:

37,50 zł 40,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł
Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że zespół COMA podpisał kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic / Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak legendarni Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion, Chickenfoot czy Europe. Pierwszym efektem współpracy będzie anglojęzyczny album zatytułowany "Don't Set Your Dogs On Me". To materiał, który polscy fani znają z "Czerwonej Płyty" z dodatkowym utworem pochodzącym ze ścieżki do serialu "Misja Afganistan", w którym Piotr Rogucki gra jedną z głównych ról.


Max Vaccaro, szef ear Music / Edel tak komentuje nowy kontrakt: Jestem naprawdę szczęśliwy, że podpisaliśmy kontrakt z tak świetnym zespołem, jak Coma. Misją naszej wytwórni od zawsze jest wspieranie swoich zespołów i odkrywanie nowych talentów. Muszę przyznać, że byłem pod ogromnym wrażeniem, gdy parę miesięcy temu zobaczyłem Comę na żywo w Warszawie. Wejście do dużego klubu zajęło nam dobre 20 minut, koncert był wyprzedany, a zespół pokazał, jak niezwykły ma kontakt z publicznością. Chcielibyśmy , aby sukces tej kapeli był coraz większy i wykroczył poza granice Polski - po wysłuchaniu angielskiej wersji ich ostatniej płyty jestem pewien, że tak będzie. Fani ciężkiego rocka z pewnością uznają ten krążek za jeden z najświeższych i najciekawszych albumów w 2013 roku.


Album "Don't Set Your Dogs On Me" ukaże się na całym świecie dzięki earMusic / Edel, natomiast w Polsce płyta będzie dostępna dzięki firmie Mystic Production.

Więcej informacji
Data wydania 8 lut 2013
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Don't Set Your Dogs On Me (Digipack)