Opis
Historia kariery admirała Wilhelma Franza Canarisa jest niezwykle intrygująca. Jako szef Abwehry (1935–1944), zajmował wysoką pozycję we władzach III Rzeszy, ale zarazem był jednym z przywódców opozycji antyhitlerowskiej. W 1944 roku został zdekonspirowany i stracony. Ale w lipcu 1947 roku wywiad francuski poinformował oficjalnie za pośrednictwem Quai d’Orsai Organizację Narodów Zjednoczonych, że szef Abwehry żyje pod przybranym nazwiskiem w Argentynie. Czyżby więc „śmierć” Canarisa była jeszcze jednym wielkim kłamstwem jego awanturniczego życia?
Ten kolejny tomik z reaktywowanego legendarnego cyklu wydawniczego wydawnictwa Bellona przybliża czytelnikowi dramatyczne wydarzenia największych zmagań wojennych w historii; przełomowe, nieznane momenty walk; czujnie strzeżone tajemnice pól bitewnych, dyplomatycznych gabinetów, głównych sztabów i central wywiadu.
Sprzedawane przez nas pliki elektroniczne audiobooków zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem.
Watermark jest to zabezpieczenie pliku polegające na jego oznaczeniu wewnątrz treści unikalnym ciągiem znaków, co umożliwia wskazanie transakcji Użytkownika. Jest to wygodne dla użytkownika zabezpieczenie nie wymagające instalacji dodatkowego oprogramowania obsługującego taki plik.
Pliki w formacie mp3 można odtworzyć m.in. na:
- komputerach z systemami Windows, iOS,
- telefonach i tabletach z systemami Android, iOS,
- popularnych odtwarzaczach przenośnych (np. iPod).
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Seria

























































































