Dzika

  • nowość
  • Bestseller
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
44,99 zł Oszczędzasz 5,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej: 49,99 zł.

Zupełnie nowa Bovska!
Premierowe wydawnictwo artystki to album będący świadectwem wielkiej przemiany.

Album „Dzika", zawierający 12 utworów, to płyta o KOBIECIE i wokół kobiety. Ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. Jest o jej energii, sile, ciągłej cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość, na emocje. To płyta skupiona, jak zawsze u Bovskiej, woko´ł delikatnej tkanki tego, co trudno opisac´ słowami, a co s´wietnie potrafi zmies´cic´ sie? w piosence.

Bovska przeszła przemiane? od ostatniego albumu „Sorrento". Słychac´ to w tekstach, których jest autorką oraz muzyce, którą stworzyła wraz z Archie Shevsky’m - producentem albumu.

Tytułowy utwo´r „Dzika" jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukuja?cej swojej toz˙samos´ci i wewne?trznej akceptacji. Utwo´r dotyka intymnos´ci jaka? tworzymy sami ze soba?. Dzika dziewczynka uosabia spontanicznos´c´, instynkt, głe?bokie odczuwanie rzeczywistos´ci.

Obraz do utworu "Wielka cisza" otrzymał nagrode? za teledysk w kategorii 'waz˙ny przekaz'. Wraz z Filipem Skrońcem Bovska zrealizowała też film dokumentalny pt. „Iskry" - dokument o kobiecos´ci.

„Piosenka i album to dla mnie pretekst do opowies´ci, rozmowy, rozmys´lan´ i wizualnych odzwierciedlen´.” - mówi artystka.
Album jest drzwiami do całego kompletnego s´wiata, kto´ry muzycznie i plastycznie tworzy. Tworzy go również od strony wizualnej, bowiem tradycją jest, że Bovska odpowiada za warstwę graficzną wydawanych przez siebie projektów.
A te należą do najbardziej spektakularnych!

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Dzika
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.