Eden

  • -20%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
55,99 zł 69,99 zł Oszczędzasz 14,00 zł
Joyce DiDonato przedstawia "Eden" - wielopłaszczyznowy projekt, na który składa się niniejszy album, przełomowe programy edukacyjne oraz trasa koncertowa obejmująca 45 miast na pięciu kontynentach.

"Eden" bada nasz indywidualny związek z naturą i jego wpływ na świat. Uczestnicy koncertów otrzymają nasiona roślin do zasadzenia, aby dosłownie i zbiorowo zasadzić nowy "Eden" na całym świecie, aktywnie uczestnicząc w ten sposób w regeneracji planety i uświadamianiu o jej potrzebach w celu rozwiązania kryzysu klimatycznego. Hymn Edenu zatytułowany „Pierwszy poranek świata” został skomponowany specjalnie dla Joyce DiDonato przez nagrodzoną Oskarem - Rachel Portman.

Repertuar albumu od Haendla po Ivesa, Glucka i Mahlera odkrywa majestat, potęgę i tajemnicę Natury poprzez fascynującą i sugestywną muzykę. Joyce zabiera nas w emocjonalną podróż, aby ponownie połączyć się z potęgą i kruchością Natury, odkrywając nasze miejsce w cudownym świecie przyrody wokół nas. Artystce towarzyszy zespół Il Pomo d’Oro pod dyrekcją Maxima Emelyanycheva.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Eden
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.