Farm To Table (Vinyl)

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
109,50 zł 117,50 zł Oszczędzasz 8,00 zł

Bartees Leon Cox Jr. urodził się w Ipswich, w Anglii, jako syn wojskowego i śpiewaczki operowej. Później Bartees szlifował swoje umiejętności, grając w zespołach hardcore'owych w Waszyngtonie i na Brooklynie, jednocześnie pracując w administracji Baracka Obamy i w ruchu ekologicznym.

Od czasu wytyczenia swojej drogi jako artysta solowy, Bartees Strange wydał w krótkim czasie dwie płyty: EP-kę z reimaginacją piosenek The National (Say Goodbye To Pretty Boy, 2020) oraz swój debiutancki album, właściwy "Live Forever" (2020).Podczas gdy jego debiutancka płyta"Live Forever" z 2020 roku przedstawiała doświadczenia i miejsca, które ukształtowały Barteesa (Flagey Brussels, Mustang Oklahoma), "Farm to Table" skupia się na ludziach - zwłaszcza jego rodzinie - i tych, którzy są mu najbliżsi w jego dotychczasowej podróży."Farm to Table" analizuje stale zmieniający się stosunek Barteesa do życia. Odnosi się również do głębszego przekazu, który mówi: nie zapominaj, skąd przyszedłeś, a ten album jest tego dowodem. W 10 utworach Bartees zawsze pamięta, skąd przyszedł, celebruje przeszłość, zmierza ku przyszłości i w pełni docenia teraźniejszość."Wretched” jest o ludziach, którzy zawsze stali przy mnie, nawet kiedy żyłem w nędzny - mówi Bartees . Kiedy próbowałem być kimś innym niż jestem - oni widzieli mnie nawet wtedy i trzymali mnie przy sobie. Ludzie z poprzednich wcieleń i ci, którzy odegrają ważną rolę w mojej przyszłości - jestem im wdzięczny za miłość, którą we mnie wlali. Ta piosenka jest dla nich i o nich."Cosigns" to odważny indie-trapowy hit, który celebruje rówieśników, współpracowników i przyjaciół Barteesa jak Bon Iver, Phoebe Bridgers, Courtney Barnett czy Lucy Dacus, a jego gatunkowa wylewność plasuje się gdzieś pomiędzy swawolnym hip hopem a euforycznym alt rockiem. Piosenka kończy się wierszem, który napisał w wieku 20 lat: “I don’t know how to be full, it’s the hardest to know, I keep consuming I can’t give it up, It’s never enough".
Towarzyszący utworowi oficjalny teledysk został wyreżyserowany przez Pooneh Ghana.O "Hold The Line": Pamiętam, jak oglądałem córkę George'a Floyda opowiadającą o śmierci swojego ojca i pomyślałem: "Wow - cóż za smutny wstęp do życia dla tej młodej osoby. Bolesne było obserwowanie, jak dorasta w tym momencie, jak wszystkie czarne dzieci to robią". „Hold the Line" powstała w ciągu trzech dni podczas tego pierwszego pandemicznego lata. W tej piosence starałem się nadać sens temu, co działo się wtedy w USA, w moim sąsiedztwie i w mojej społeczności. Podczas marszów ludzie starali się 'powstrzymać krwawienie', zwarci ramię w ramię, robili wszystko, co w ich mocy, by utrzymać linię.W piosence "Heavy Heart" Bartees uwalnia się od poczucia winy, które odczuwał przez lata; winy za poświęcenie ojca, by zbudować lepszą przyszłość dla swojej rodziny; winy za niedawną śmierć dziadka; winy za czas spędzony w trasie i z dala od rodziny; winy za to, że odniósł sukces, podczas gdy wszyscy inni w jego życiu cierpieli po wydaniu płyty "Live Forever" w pierwszym roku pandemii. Pozbywając się tych uczuć, Bartees ma nadzieję ruszyć naprzód, ku optymistycznej przyszłości - świętując zwycięstwa, nawet jeśli życie bywa ciężkie i ciężkie. Singlowi, który jest pierwszą od dwóch lat zapowiedzią nowej muzyki, towarzyszą wizualizacje wyreżyserowane przez Missy Dabice, w których Bartees znajduje się na pierwszym planie. Nawiązując do wielu wątków zawartych w "Heavy Heart", Bartees z dumą nosi ubrania swojego ojca i dziadka, oddając im w ten sposób hołd.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Farm To Table (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.