Fiszki. Kolokacje. Angielski

 

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia:0 - 69,99 PLN>69,99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)4.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)4.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
10,00 zł

Tytuł zawiera 100 podstawowych kolokacji wraz z przykładami użycia ułatwiającymi utrwalenie znaczenia kolokacji. Czym są kolokacje i dlaczego są takie ważne?Kolokacje to związki frazeologiczne, czyli stałe połączenia między wyrazami. W omawianym tytule zgromadzono zestawienia czasowników, rzeczowników i przymiotników z przyimkami (tzw. kolokacje czasownikowe, rzeczownikowe i przymiotnikowe) oraz czasowników z rzeczownikami. Właściwe "kolokowanie" sprawia trudności wielu uczącym się języka angielskiego, gdyż polskie kolokacje rzadko można jednoznacznie przyporządkować angielskim, np odpowiednikiem polskiej kolokacji "cierpieć na" jest angielska to suffer from.


Hasła zaprezentowano na 100 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Fiszki. Kolokacje. Angielski
Twoja ocena
Ocena ogólna