Flash Crash

  • -10%
 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
56,00 zł 61,90 zł Oszczędzasz 5,90 zł
A Trading Savant, a Global Manhunt and the Most Mysterious Market Crash in History


’Not just a readable, pacey account of an extraordinary individual and his quixotic quest … but also a troubling exposé of the fragility of our entire financial system … I loved it’ - Oliver Bullough, author of Moneyland

For fans of Bad Blood and The Big Short, the story of how one reclusive trading prodigy manipulated Wall Street and amassed millions from his childhood bedroom – then short-circuited the global market.

A real-life financial thriller, Flash Crash gives panoramic insight into our economic landscape – its weaknesses, its crooks and its exploitable loopholes – and uncovers the remarkable, behind-the-scenes narrative of a mystifying market crash, a globe-spanning investigation into international fraud, and the man – Navinder Singh Sarao – at the centre of it all.

Depending on whom you ask, Sarao was a scourge, a symbol of a financial system run horribly amok, or a folk hero: an outsider who took on the tyranny of Wall Street and the high-frequency traders.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Flash Crash
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.