Hosana

 

Dostępność:

Wysyłamy w 24h

Wysyłamy w 24h – to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
32,50 zł Oszczędzasz 2,50 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

Płyta "HosAna" jest samodzielnym projektem, który zaskakuje fuzją dźwięków jazzujących i tradycyjnych kolęd i pastorałek. Pomysł zrodził się z braku takich wokalno-instrumentalnych propozycji na polskim rynku wydawniczym. W okresie świątecznym dominują głównie nagrania amerykańskich artystów, które to od lat prezentują te same interpretacje. Nagrania zrealizowane zostały w warszawskich studiach nagrań Jazzboy oraz Quality Studio.
Za miks i mastering odpowiedział Krzysztof Domański.

"HosAna" w swojej oryginalnej interpretacji powinna zwrócić uwagę środowiska muzycznego, zwłaszcza, że za kolędowanie w tym klimacie odpowiadają znakomici muzycy, na fortepianie Michał Załęski, na kontrabasie Adam Prokopowicz, na gitarze Mikołaj Poncyljusz, a na perkusji Jakub Kinsner.
Wokalistka Ana Artymowska, była chórzystka Opery Narodowej Teatru Wielkiego, doświadczenie zdobywała także w wielu różnorodnych muzycznych projektach, między innymi z takimi artystami jak Marika, Vavamuffin, Tede, Pablopavo czy niezastąpiony pianista i kompozytor Zbigniew Rymarz
Album może być prawdziwą, muzyczną ucztą podczas wieczerzy wigilijnej.

Usłyszycie w nim autorskie aranżacje muzyków oraz słodko-słony jazzowy wokal, dzięki któremu poczujecie prawdziwą magię hosanny.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Hosana
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.

1. Mizerna
2. Bóg się rodzi
3. Anioł pasterzom
4. Płacze Jezus
5. Lulajże Jezuniu
6. Oj maluśki
7. Jam jest
8. Dzisiaj w Betlejem
9. Wśród nocnej ciszy
10. W żłobie leży