Opinie o Nas

House Of Sugar (Vinyl)

  • -7%

Dostępność:

Produkt niedostępny

Produkt niedostępny – produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Dzięki bieżącej aktualizacji naszej oferty planowana data ponownej sprzedaży takiego tytułu znajdzie się przy jego opisie.

Zamówienia: 0 - 69,99 PLN > 69,99 PLN Czas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł 0 zł 1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online) 16.99 zł 0 zł 1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online) 12.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem) 13.99 zł 0 zł 3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem) 4.99 zł 0 zł 1 dzień roboczy
Paczka w RUCHU (Płatność online) 7.99 zł 0 zł 2-3 dni robocze
Wysyłka zagraniczna Sprawdź szczegóły >
95,00 zł 102,00 zł Oszczędzasz 7,00 zł
Po zbudowaniu utworów w domu, nagraniu większości gitar, instrumentów klawiszowych i wokalu samemu, (Sandy) Alex G zwerbował kilku stałych członków zespołu i współpracowników, aby pomogli w realizacji dalszych aspektów albumu: zawodzącej gitary elektrycznej Samuela Acchione w ‘Walk Away’, basu Johna Heywooda ‘Taking’, perkusji Toma Kelly'ego napędzającej ‘Hope’ i skrzypiec Molly Germer w ‘Southern Sky’. W trakcie całego procesu Alex ściśle współpracował z Jacobem Portreitem, który miksował zarówno ‘Rocket’, jak i jego poprzednika, ‘Beach Music’ z 2015 roku.‘House of Sugar’, będący produktem skupienia i planowania, wyłania się jako najbardziej skrupulatny, spójny album (Sandy) Alexa G: to deklaracja celów artystycznych, pokazującą zdolność tworzenia zaraźliwych melodii, jak i zmieniających się tekstur.
Innymi słowy, „spójny” nie oznacza, że ‘House of Sugar’ rezygnuje z dźwiękowej awantury, która sprawiła, że ??poprzednie płyty Alexa były tak osobliwie. Nagrywał na sklonowanym mikrofonie Neumann U87, zbudowanym przez Toma Kelly'ego - po raz pierwszy użył innego mikrofonu niż USB Samson Q1U, który dostał jako nastolatek. Nowy mikrofon w połączeniu ze zaktualizowaną wersją Garageband, dostarczoną z zastępczym laptopem, dał Alexowi nowy zestaw narzędzi do nagrywania w domu, zachęcając go do przeanalizowania rodzajów dźwięków, które wydawał i które chciał wydać.Oprócz wzmocnienia bogatej, dopracowanej mieszanki rockowych utworów, nowy sprzęt pozwolił na szeroki zakres unikalnych eksperymentów technicznych, które zapewniają emocjonalną i tonalną złożoność każdego utworu. Dotyczy to nie tylko nieziemskiego głosu, który słychać w takich utworach jak ‘Walk Away’, ‘Taking’ i ‘Bad Man’, ale także bardziej subtelnych buczeń i ech, które tworzą faktury ‘Hope’ i ‘Gretel’ oraz zniekształconych pejzaży dźwiękowych, w których zanurzają się słuchacze w takich utworach jak ‘Sugar’ i ‘Near’.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: House Of Sugar (Vinyl)
Twoja ocena
Ocena ogólna
1. Walk Away
2. Hope
3. Southern Sky
4. Gretel
5. Taking
6. Near
7. Project 2
8. Bad Man
9. Sugar
10. In My Arms
11. Cow
12. Crime
13. SugarHouse (Live)