Opinie o Nas

Human Nature (3 Vinyl)

  • -7%
  • Zapowiedź

Dostępny od:

175,00 zł 187,50 zł Oszczędzasz 12,50 zł
Gwiazda tegorocznej edycji Mystic Festival, fińska grupa Nightwish, prezentuje nowy album! Płyta nosi tytuł „Human. : II: Nature”

Będzie to podwójny album, zawierający 9 utworów na pierwszej płycie i jedną długą, podzieloną na osiem podtytułów, kompozycję, która znajdzie się na dysku drugim.
Lider zespołu, Tuomas Holopainen, powiedział kiedyś, że za każdym razem, gdy tworzy nową płytę, ma na celu uchwycenie w muzyce czegoś bardzo wyjątkowego. W 2020 roku z pewnością ponownie osiągnie swój cel. Materiał został zarejestrowany w okresie od sierpnia do października 2019 w Röskö, Petrax Studios i w Troykington, a także w Finnvox Studios przez Tero Kinnunena, Mikko Karmilę i Troya Donockleya. Miksem zajął się Mikko Karmila z Finnvox, wraz z Tuomasem Holopainenem i Tero Kinnunenem. Masteringu dokonał Mika Jussila w Finnvox. Kolejne ambitne dzieło w dyskografii Finów z całą pewnością nie zawiedzie fanów, którzy na albumie otrzymają wszystko to, za co kochają Nightwish. Jak zapowiadają muzycy – na „„Human. : II: Nature” nie zabraknie również interesujących niespodzianek.

Więcej informacji
Data wydania 10 kwi 2020
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Human Nature (3 Vinyl)