If I Never Know You Like This Again

 

Dostępność:

Wysyłamy w 5-7 dni

Wysyłamy w 5-7 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to 5-7 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
65,50 zł 70,50 zł Oszczędzasz 5,00 zł
SOAK od najmłodszych lat nieustannie dokumentowała swoje życie na zdjęciach i wideo. "Nienawidzę myśli, że zestarzeję się i zapomnę, albo że mając rodzinę nie będę w stanie idealnie wyjaśnić jakiegoś wspomnienia czy uczucia. Zawsze chcę dokładnie pamiętać, jak się czułam w danym momencie" - wyjaśnia. Ma więc sens, że "If I Never Know You Like This Again" składa się z tego, co Bridie nazywa "piosenkami-wspomnieniami". Po napisaniu dużej części nowego albumu podczas pandemii, kiedy czas płynął najwolniej, obsesyjna potrzeba Bridie, by udokumentować każdy rozdział swojego życia, sprawiła, że przyziemność była cudem.Wraz z długoletnim współpracownikiem Tommym McLaughlinem napisali większość albumu razem, słuchając obsesyjnie niezależnych zespołów, takich jak Broken Social Scene i Pavement oraz klasycznego albumu Radiohead „The Bends”. Skupili się na tym nowym brzmieniu opartym na riffach z połowy lat 90-tych, zanim nagrali materiał z resztą zespołu w Attica Studios w Donegal. Poprzednie albumy SOAK były nagrywane zdalnie lub tylko przez dwie osoby, ale „If I Never… „ został nagrany przez wszystkich członków zespołu obecnych jednocześnie w studiu. Po tym, jak przez większość pandemii byli daleko od siebie, ważne było, aby stworzyć płytę jako zespół, a radosna energia, wynikająca z tego że wszyscy znów są w tym samym pomieszczeniu, jest bardzo namacalna.Na "If I Never...", genialne melodie SOAK płyną w pełnej krasie. Singiel "last july" zawiera nietypowy wokal w zestawieniu z miękkimi gitarami, tworząc bujną popową piosenkę, która doskonale pasowałaby na napisach końcowych filmu o dojrzewaniu z lat 90-tych. Tekstowo, Bridie udaje się być zarówno zabawną, jak i poważnie samoświadomą. Idea tożsamości jest kluczowa dla tej płyty, a teksty Bridie są tak samo osobiste, jak i uniwersalne. "Ta płyta to najdokładniejszy obraz mnie samej. Nie czułam żadnej presji, to było prawie tak, jakbym sobie pofantazjowała pisząc" - wyjaśnia - "Kiedy patrzyłam w przeszłość, to było tak, jakbym miała wielką kulę loteryjną wszystkich moich ostatnich wspomnień i losowo wybierałam, które z nich chcę rozpakować. To pomogło mi przetworzyć moją przeszłość". Rezultatem jest płyta, która dzięki tym specyficznym doświadczeniom jest głęboko relatywna i iskrząca, ponieważ przemierza wzloty i upadki jej podróży, aby stać się w pełni zrealizowaną osobą.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: If I Never Know You Like This Again
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.