Immer Wenn Ich Leben Will

 

Dostępność:

Wysyłamy w 10 dni

Wysyłamy w 10 dni – to znaczy, że takiego produktu nie mamy na półce w magazynie i musimy go sprowadzić od naszych stałych dostawców. Czas deklarowany przez większość wydawców to w zależności od podanej dostępności 10, 14, 15 lub 21 dni roboczych. Może się zdarzyć, że produkt zostanie doręczony nam wcześniej i wtedy niezwłocznie nastąpi wysyłka Twojego zamówienia.

Zamówienia:0 - 99 PLN>99 PLNCzas dostawy:
Odbiór osobisty w księgarni 0 zł0 zł1 dzień roboczy
InPost Paczkomaty 24/7 (Płatność online)7.99 zł0 zł1-2 dni robocze
InPost Paczkomaty - Paczka w Weekend (Płatność online)16.99 zł0 zł1-2 dni robocze
Poczta Polska (Płatność online)12.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Poczta Polska (Płatność za pobraniem)13.99 zł0 zł3-5 dni roboczych
Kurier UPS (Płatność online)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Kurier UPS (Płatność za pobraniem)7.99 zł0 zł1 dzień roboczy
Wysyłka zagranicznaSprawdź szczegóły >
38,50 zł Oszczędzasz 3,00 zł

Powyższa cena jest również najniższą ceną z 30 dni przed wprowadzeniem ceny aktualnej.

Zespół Auslander to energetyczna i liryczna propozycja, zbudowana na muzyce i obrazie. Grupę tworzą Sylwia Kessels Mazur (voc.), Andrzej Mazur (electronic/synth) i Anita Damas (visual art. performance). Nazwa nawiązuje do konceptu internacjonalnego, otwartego i uniwersalnego doświadczania kultury.

Materiał znajdujący się na albumie „Immer wenn ich leben will” w całości poświęcony jest Halinie Poświatowskiej, której poezja śpiewana jest w języku niemieckim. Muzyka oscylująca wokół stylistyki synth pop/wave, obfituje w dźwięki stworzone na kanwie syntezatorów analogowych i rytmicznego bitu, współistniejąc z pełnym temperamentu wokalem oraz kreowanym w czasie rzeczywistym energicznym gestem malarskim.

Teksty bazują na publikacji: Halina Poświatowska: Immer wenn ich leben will. Gedichte über die Liebe und den Tod. Tłumaczenie Monika Cagliesi-Zenkteler.

Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie: Immer Wenn Ich Leben Will
Twoja ocena
Ocena ogólna

Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.